Kolczyki z chalcedonem "Wyspa"V

K3388

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Kolczyki z chalcedonem "Wyspa"V

  Kolczyki z chalcedonem "Wyspa"V

  Niezwykle urokliwe kolczyki o fantazyjnym kształcie wykonane od podstaw ręcznie z oksydowanego srebra prób 999 i 925, kropel błękitnego chalcedonu oraz fasetowanych oponek niebieskiego amazonitu i kuleczek kyantu. Całość oksydowana i polerowana.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaNiezwykle urokliwe kolczyki o fantazyjnym kształcie wykonane od podstaw ręcznie z oksydowanego srebra prób 999 i 925, kropel błękitnego chalcedonu oraz fasetowanych oponek niebieskiego amazonitu i kuleczek kyantu. Całość oksydowana i polerowana.
Niezwykle urokliwe kolczyki o fantazyjnym kształcie wykonane od podstaw ręcznie z oksydowanego srebra prób 999 i 925, kropel błękitnego chalcedonu oraz fasetowanych oponek amazonitu i kuleczek kyantu. Całość oksydowana i polerowana. Kolczyki doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie letnich stylizacji. Ze względu na kształt i długość, kolczyki są bardzo twarzowe - pięknie wysmuklają twarz i szyję.

Materiały:
- chalcedon
- amazonit
- kyanit
- srebro próby 925 i 999

Kolory:
niebieski, turkusowy, błękitny, srebrny

Wymiary, waga:
Całkowita długość kolczyków: 7 cm. Waga jednego kolczyka: 6 g.


Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Wyspa (2005)

Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Kolczyki zjawiskowe, w rzeczywistości bardziej efektowne niż na zdjęciu. Bardzo dobrze wykonane i do tego bardzo ładnie, pomysłowo zapakowane. Dziękuję !!

Pozdrawiam
Ewa

Strona: 1