Kolczyki z jadeitem "Eliksir miłości"

K2622

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Kolczyki z jadeitem "Eliksir miłości"

  Kolczyki z jadeitem "Eliksir miłości"

  Fantazyjne i bardzo twarzowe kolczyki wykonane ręcznie przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Kolczyki powstały z oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925 oraz fasetowanych kropel niebieskiego jadeitu.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaFantazyjne i bardzo twarzowe kolczyki wykonane ręcznie przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Kolczyki powstały z oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925 oraz fasetowanych kropel niebieskiego jadeitu.


Fantazyjne kolczyki wykonane ręcznie przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Kolczyki powstały z oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925 oraz fasetowanych kropel niebieskiego jadeitu.

Kolczyki są bardzo twarzowe, wysmuklają twarz i szyję, przy tym są lekkie i wygodne. Dla zabezpieczenia przed zgubieniem dołączę do nich silikonowe baranki.

Materiały:
- jadeit
- srebro prób 999 i 925

Kolory:
niebieski, srebrny, grafitowy

Wymiary:
Całkowita długość kolczyków: 6,7 cm. Waga jednego kolczyka: 3,5 g.

Więcej o filmie na

www.filmweb.pl

Eliksir miłości(1992)

Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Królewskie, pełne przepychu kolczyki sprawiają że czuję się w nich wyjątkowo. Błękit jadeitu oszałamia, a całość prezentuje się niezwykle efektownie. Każda kobieta zasługuje na to by choć przez chwilę poczuć się jak królowa. Dziękuję Pani Ewo za ten magiczny moment!

Strona: 1