Promocje

Ostatnio przeglądane

Kolczyki z jadeitem "Kolory miłości"XII

K3326

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Kolczyki z jadeitem "Kolory miłości"XII

  Kolczyki z jadeitem "Kolory miłości"XII

  Wiosenne, kolorowe i optymistyczne kolczyki wykonane ręcznie przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Kolczyki powstały z oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925, kropel niebieskiego jadeitu oraz drobnych kuleczek kyanitu i oponek niebieskiego amazonitu.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaWiosenne, kolorowe i optymistyczne kolczyki wykonane ręcznie przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Kolczyki powstały z oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925, kropel niebieskiego jadeitu oraz drobnych kuleczek kyanitu i oponek niebieskiego amazonitu.Wiosenne, kolorowe i optymistyczne kolczyki wykonane ręcznie przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Kolczyki powstały z oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925, kropel niebieskiego jadeitu oraz drobnych kuleczek kyanitu i oponek niebieskiego amazonitu.

Kolczyki są bardzo twarzowe, wysmuklają twarz i szyję, przy tym są lekkie i wygodne. Dla zabezpieczenia przed zgubieniem dołączę do nich silikonowe baranki. Kolczyki idealnie sprawdza się jako dodatek do letnich stylizacji.

Materiały:
- jadeit
- kyanit
- amazonit
- srebro prób 999 i 925

Kolory:
niebieski, granatowy, srebrny

Wymiary:
Całkowita długość kolczyków: 7,2 cm. Waga jednego kolczyka: 5,5 g.

Więcej o filmie na

www.filmweb.pl

Kolory miłości (1993)

Tagi:

Opinie Opinie (0)