Kolczyki z kocim okiem "Catwoman"III

K2878

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Kolczyki z kocim okiem "Catwoman"III

  Kolczyki z kocim okiem "Catwoman"III

  Efektowne kolczyki wykonane od podstaw ręcznie z białego kociego oka w kształcie łez, kuleczek naturalnego szafiru, drobnych oponek akwamarynu oraz oksydowanego i polerowanego srebra. Kolczyki są lekkie i wygodne, a przy tym są bardzo twarzowe - pięknie wysmuklają twarz i szyję.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEfektowne kolczyki wykonane od podstaw ręcznie z białego kociego oka w kształcie łez, kuleczek naturalnego szafiru, drobnych oponek akwamarynu oraz oksydowanego i polerowanego srebra. Kolczyki są lekkie i wygodne, a przy tym są bardzo twarzowe - pięknie wysmuklają twarz i szyję.


Efektowne kolczyki wykonane od podstaw ręcznie z białego kociego oka w kształcie łez, kuleczek naturalnego szafiru, drobnych oponek akwamarynu oraz oksydowanego i polerowanego srebra. Kolczyki są lekkie i wygodne, a przy tym są bardzo twarzowe - pięknie wysmuklają twarz i szyję. Dla zabezpieczenia przed zgubieniem dołączę silikonowe baranki. Kolczyki świetnie sprawdzą się jako dodatek do letnich strojów i podkreślą wakacyjną opaleniznę.
Biżuteria zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.

Materiały:
- kwarcowe kocie oko
- szafir
- akwamaryn
- srebro próby 925 i 999

Kolory:
biały, srebrny, szary, granatowy

Wymiary, waga:
Całkowita długość kolczyków: ok. 7,7 cm. Waga pojedynczego kolczyka: 5,5 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Kobieta-Kot (2004)
Tagi:

Opinie Opinie (0)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
0/5
Na podstawie 0 opinii Napisz opinię