Kolczyki z muszlą Paua "Projektantka"

K2830

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Kolczyki z muszlą Paua "Projektantka"

  Kolczyki z muszlą Paua "Projektantka"

  Romantyczne kolczyki o fantazyjnym kształcie wykonane od podstaw ręcznie z oksydowanego srebra prób 999 i 925, opalizujących muszli Paua w kształcie łez oraz drobnych oponek apatytu.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaRomantyczne kolczyki o fantazyjnym kształcie wykonane od podstaw ręcznie z oksydowanego srebra prób 999 i 925, opalizujących muszli Paua w kształcie łez oraz drobnych oponek apatytu.


Romantyczne kolczyki o fantazyjnym kształcie wykonane od podstaw ręcznie z oksydowanego srebra prób 999 i 925, opalizujących muszli Paua w kształcie łez oraz drobnych oponek apatytu. Kolczyki doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie letnich stylizacji.

Materiały:
- muszla Paua
- apatyt
- srebro próby 925 i 999

Kolory:
opalizujący, multikolor, niebieski, zielony, srebrny

Wymiary, waga:
Całkowita długość kolczyków: 7,5 cm. Waga jednego kolczyka: 4,5 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Projektantka (2015)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Skuszona całą masa pozytywnych opinii na temat tych i im podobnych kolczyków, sama zdecydowałam się na ich zakup. Mają 100% racji te Panie, które napisały, że aby docenić ich piękno trzeba je założyć. Jestem pod wielkim wrażeniem, że za tak przystępną cenę można kupić, tak zachwycającą, piękną i oryginalną rzecz. Wielki podziękowania dla Twórczyni. Pozostaję w zachwycie ;)
Arleta

Strona: 1