Kolczyki z pereł "Kwietniowe łzy" V

K2777

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Kolczyki z pereł "Kwietniowe łzy" V

  Kolczyki z pereł "Kwietniowe łzy" V

  Kolczyki wykonane od podstaw ręcznie z opalizujących muszli Paua w kształcie łez, naturalnych pereł hodowlanych w kolorze zielonym i ecru oraz srebra prób 925 i 999. Całość oksydowana i polerowana.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaKolczyki wykonane od podstaw ręcznie z opalizujących muszli Paua w kształcie łez, naturalnych pereł hodowlanych w kolorze zielonym i ecru oraz srebra prób 925 i 999. Całość oksydowana i polerowana.


Kolczyki wykonane na zamówienie.
Kolczyki wykonane od podstaw ręcznie z opalizujących muszli Paua w kształcie łez, naturalnych pereł hodowlanych w kolorze zielonym i ecru oraz srebra prób 925 i 999. Całość oksydowana i polerowana. Biżuteria zostanie elegancko zapakowana.

Materiały:
- muszla Paua
- perły hodowlane
- srebro próby 925 i 999

Kolory:
zielony, beżowy, multikolor

Wymiary, waga:
Całkowita długość kolczyków: 6,8 cm. Waga jednego kolczyka: 6 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Kwietniowe łzy(2009)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Kolczyki są baśniowe i oryginalne, misternie wykonane, w takiej tonacji, jaką najbardziej lubię, zresztą zrobione przez Panią Ewę na zamówienie. W naturze wyglądają jeszcze piękniej niż na zdjęciu, na co również zwracali uwagę inni nabywcy. Te małe arcydzieła mają po prostu duszę, Artystka włożyła serce w ich wykonanie (oglądałam inne Jej dzieła, wszystkie przepiękne). Serdecznie polecam Panią Ewę i dziękuję za błyskawiczne wykonanie kolczyków.

Strona: 1