Kolczyki z różowym opalem "Zaginiona dziewczyna"II

K3171

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Kolczyki z różowym opalem "Zaginiona dziewczyna"II

  Kolczyki z różowym opalem "Zaginiona dziewczyna"II

  Długie i bardzo efektowne kolczyki wykonane ręcznie z kuleczek różowego opalu peruwiańskiego, wiskozowych chwostów w kolorze czarnym oraz oksydowanego srebra prób 999 i 925.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaDługie i bardzo efektowne kolczyki wykonane ręcznie z kuleczek różowego opalu peruwiańskiego, wiskozowych chwostów w kolorze czarnym oraz oksydowanego srebra prób 999 i 925.Długie i bardzo efektowne kolczyki wykonane ręcznie z kuleczek różowego opalu peruwiańskiego, wiskozowych chwostów w kolorze czarnym oraz oksydowanego srebra prób 999 i 925.

Materiały:
- opal
- srebro próby 925 i 999
- wiskozowe nici

Kolory:
czarny, srebrny, różowy

Wymiary:
Długość kolczyków bez bigli: 10 cm. Waga jednego kolczyka: 5 g.

Więcej o filmie na

www.filmweb.pl

Zaginiona dziewczyna (2014)

Tagi:

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Kolczyki są prześliczne. Ładnie dobrane kolory - zgaszony róż, czerń i grafitowy odcień srebra. Bardzo podoba mi się srebrny oplot na kamieniu. Jednym słowem - Super! Będę polecać koleżankom i na pewno nie jest to ostatni zakup w tym sklepie.
P.S
Chciałam jeszcze zwrócić uwagę na krótkie i rzeczowe opisy poszczególnych egzemplarzy, wyczerpujące opisy w kategoriach oraz piękne zdjęcia bez zbędnych ozdóbek (kwiatków, muszelek, kamyczków, koronek). W niektórych sklepach internetowych nie wiadomo co jest biżuterią. Przepraszam. Zboczenie zawodowe ;)

Strona: 1