Kolczyki z zielonym onyksem "Płatki na wietrze"

K2653

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Kolczyki z zielonym onyksem "Płatki na wietrze"

  Kolczyki z zielonym onyksem "Płatki na wietrze"

  Fantazyjne i bardzo twarzowe kolczyki wykonane ręcznie przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Kolczyki powstały z fasetowanych kropel zielonego onyksu oraz gold-filled, w tym wypadku różowego stopu zawierającego minimum 5% złota.  Stop ten jest ok. trzy razy droższy od srebra i zachowuje wszelkie właściwości i wygląd złota.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaFantazyjne i bardzo twarzowe kolczyki wykonane ręcznie przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Kolczyki powstały z fasetowanych kropel zielonego onyksu oraz gold-filled, w tym wypadku różowego stopu zawierającego minimum 5% złota.  Stop ten jest ok. trzy razy droższy od srebra i zachowuje wszelkie właściwości i wygląd złota.


Fantazyjne i bardzo twarzowe kolczyki wykonane ręcznie przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Kolczyki powstały z fasetowanych kropel zielonego onyksu oraz gold-filled, w tym wypadku różowego stopu zawierającego minimum 5% złota. Stop ten jest ok. trzy razy droższy od srebra i zachowuje wszelkie właściwości i wygląd złota.

Kolczyki są bardzo twarzowe, wysmuklają twarz i szyję, przy tym są lekkie i wygodne. Dla zabezpieczenia przed zgubieniem dołączę do nich silikonowe baranki.

Materiały:
- onyks zielony
- zoisyt
- gold-filled

Kolory:
zielony, złoty

Wymiary:
Całkowita długość kolczyków: 7 cm. Waga jednego kolczyka: 5 g.

Więcej o filmie na

www.filmweb.pl

Płatki na wietrze(2014) TV

Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Są oszałamiające! Zjawiskowo piękne i szwajcarsko precyzyjne:) W rzeczywistości wyglądają jeszcze ładniej niż na zdjęciu. Bardzo dziękuję! Sprawiła mi Pani ogromną przyjemność:)

Strona: 1