Komplet biżuterii z kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"

N596

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Komplet biżuterii z kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"

  Komplet biżuterii z kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"

  Ekskluzywny komplet biżuterii składający się z naszyjnika i bransoletki. Głównym elementem kompletu jest wisior wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego w kolorze czarnym spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEkskluzywny komplet biżuterii składający się z naszyjnika i bransoletki. Głównym elementem kompletu jest wisior wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego w kolorze czarnym spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999.Ekskluzywny komplet biżuterii składający się z naszyjnika i bransoletki. Głównym elementem kompletu jest wisior wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego w kolorze czarnym spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999. Kamień księżycowy pochodzi z Sri Lanki miejsc gdzie wydobywane są najpiękniejsze jego okazy. Ten kamień charakteryzuje się czarno-srebrzystą poświatą. Wisior zawiesiłam na naszyjniku z naturalnych pereł hodowlanych. Komplet wykonałam całkowicie ręcznie przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Biżuteria ocechowana i sygnowana, a do wysyłki zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.

Niezwykłą urodę kamienia księżycowego tak naprawdę można docenić dopiero "na żywo", żadne zdjęcia ani filmy nie oddadzą jego urzekającego piękna.

Materiały:
- czarny kamień księżycowy
- naturalne perły hodowlane
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
czarny, biały, srebrny

Wymiary, waga:
Wisior 5,5x4,5. Waga: 56 g. Obwód naszyjnika: 46 cm. Długość bransoletki: 18,5 cm. Waga: 16 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Czarny księżyc (1975)
Tagi:

Opinie Opinie (0)