Komplet z czarnymi diamentami "Diamenty są wieczne"II

KO016

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Komplet z czarnymi diamentami "Diamenty są wieczne"II

  Komplet z czarnymi diamentami "Diamenty są wieczne"II

  Ekskluzywny komplet biżuterii wykonany z okazałych kropel kryształu górskiego pokrytych piękną fasetką, czarnych diamentów tworzących kaskady oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Kaskadę tworzy aż 130 surowych, naturalnych diamentów przy wisiorze i po 64 na każdym z kolczyków.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEkskluzywny komplet biżuterii wykonany z okazałych kropel kryształu górskiego pokrytych piękną fasetką, czarnych diamentów tworzących kaskady oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Kaskadę tworzy aż 130 surowych, naturalnych diamentów przy wisiorze i po 64 na każdym z kolczyków.
Komplet wykonany na zamówienie.

Ekskluzywny komplet biżuterii składający się z wisiora kolczyków i pierścionka został wykonany z okazałych kropel kryształu górskiego pokrytych piękną fasetką, czarnych diamentów tworzących kaskady oraz oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 925. Kaskadę tworzy aż 130 surowych, naturalnych diamentów przy wisiorze i po 64 na każdym z kolczyków.
Komplet wykonałam całkowicie ręcznie przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping.

Materiały:
- kryształ górski
- czarne diamenty
- srebro prób 999 i 925

Kolory:
biały, czarny, srebrny

Wymiary:
Wisior mierzony z krawatką: ok 10 cm. Szerokość w najszerszym miejscu ok. 3,6 cm. Długość łańcuszka: 45 cm. Waga 31,5 g.

Długość kolczyków bez bigli: 7 cm. Waga jednego kolczyka: 12 g. Rozmiar jubilerski pierścionka: 18. Waga pierścionka: 22,5 g.


Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Diamenty są wieczne (1971)

Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (0)