Promocje

Ostatnio przeglądane

Męski naszyjnik z bursztynu "Eragon" V

N1299

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Męski naszyjnik z bursztynu "Eragon" V

  Męski naszyjnik z bursztynu "Eragon" V

  Elegancki naszyjnik wykonany z wałeczków naturalnego, polskiego bursztynu w różnych kolorach (czarny, oraz jasno i ciemno koniakowy - czarny ma wykończenie matowe), hematytów w kształcie walców, plasterków czarnego onyksu oraz srebra próby 925 i 999.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaElegancki naszyjnik wykonany z wałeczków naturalnego, polskiego bursztynu w różnych kolorach (czarny, oraz jasno i ciemno koniakowy - czarny ma wykończenie matowe), hematytów w kształcie walców, plasterków czarnego onyksu oraz srebra próby 925 i 999.


Elegancki naszyjnik wykonany z wałeczków naturalnego, polskiego bursztynu w różnych kolorach (czarny, oraz jasno i ciemno koniakowy - czarny ma wykończenie matowe), hematytów w kształcie walców, plasterków czarnego onyksu oraz srebra próby 925 i 999. Srebrne elementy zostały przeze mnie ręcznie wykonane przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping.

Materiały:
- bursztyn
- hematyt
- onyks
- srebro próby 925

Kolory:
bursztynowy, brązowy, czarny, srebrny

Wymiary:
Długość naszyjnika: 44 cm plus przedłużenie. Waga: 17 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Eragon
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5
Punktacja:0 1 2 3 4

Ciekawy naszyjnik, ładnie skomponowny kolorystycznie, te sprężynki są super, nigdy czegoś takiego nie widziałem i jeśli są zrobione ręcznie przez Panią Vevkę to szacunek. Matowe bursztyny zasługują na uwagę, bo z błyszczącymi hematytami i srebrem wyglądają bardzo szlachetnie. Jestem miłośnikiem męskiej, stonowanej biżuterii z klasą i ta taka jest. Dziękuję i zapewne wrócę po więcej ;)

Strona: 1