Naszyjnik z pereł "Anioł przy moim stole"

N172

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Naszyjnik z pereł "Anioł przy moim stole"

  Naszyjnik z pereł "Anioł przy moim stole"

  Ekskluzywny naszyjnik wykonany z doskonałej jakości naturalnych pereł słodkowodnych i srebra. Każda z pereł jest osobno umocowana na ręcznie wykonanej szpilce do łańcuszka o ciekawych oczkach.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEkskluzywny naszyjnik wykonany z doskonałej jakości naturalnych pereł słodkowodnych i srebra. Każda z pereł jest osobno umocowana na ręcznie wykonanej szpilce do łańcuszka o ciekawych oczkach.


Ekskluzywny naszyjnik wykonany z doskonałej jakości naturalnych pereł słodkowodnych i srebra. Każda z pereł jest osobno umocowana na ręcznie wykonanej szpilce do łańcuszka o ciekawych oczkach. Perły są różnej wielkości - średnica - 3,4,5,6,7,8 i 10 mm.  Naszyjnik pięknie układa się na dekolcie
Do kompletu mogę wykonać bransoletkę lub kolczyki.
Naszyjnik jest zakończony wygodnym zapięciem typu toggle.

Perły pochodzą od bezpośredniego importera pereł na polski rynek i charakteryzują się wysokim połyskiem oraz niezwykłą jak na perły hodowlane regularnością (niemal idealne kuleczki).

Materiały:
- naturalne perły hodowlane
- srebro próby 925 i 999

Kolory:
biały

Wymiary, waga:
Długość: 51 cm. Waga: 56 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Anioł przy moim stole(1990)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5
Punktacja:0 1 2 3 4

Pani Ewo, bardzo dziękuję za naszyjnik i bransoletkę. Naszyjnik pięknie okala szyję miło muskając dekolt. Perły rzeczywiście dobrej jakości z ładnym połyskiem. Polecam artystkę.

Strona: 1