Naszyjnik z labradorytem "Black Mirror"

N430

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Naszyjnik z labradorytem "Black Mirror"

  Naszyjnik z labradorytem "Black Mirror"

  Organiczny naszyjnik w postaci sztywnej, otwartej obroży wykonany z dwóch kaboszonów labradorytu (pochodzenie: Madagaskar) oraz srebra prób 999 i 925. Naszyjnik można delikatnie wymodelować, by dopasować go do obwodu szyi. W zależności od kąta padania światła kamienie wykazują migotliwą grę barw w odcieniach złotych.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaOrganiczny naszyjnik w postaci sztywnej, otwartej obroży wykonany z dwóch kaboszonów labradorytu (pochodzenie: Madagaskar) oraz srebra prób 999 i 925. Naszyjnik można delikatnie wymodelować, by dopasować go do obwodu szyi. W zależności od kąta padania światła kamienie wykazują migotliwą grę barw w odcieniach złotych.


Organiczny naszyjnik w postaci sztywnej, otwartej obroży wykonany z dwóch kaboszonów labradorytu (pochodzenie: Madagaskar) oraz srebra prób 999 i 925. Naszyjnik można delikatnie wymodelować, by dopasować go do obwodu szyi. W zależności od kąta padania światła kamienie wykazują migotliwą grę barw w odcieniach złotych. Srebro zostało zaoksydowane i starannie wypolerowane. Biżuteria ocechowana i sygnowana. Do wysyłki zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana. Wykonanie od podstaw ręczne przy użyciu techniki wire wrapping, bardzo pracochłonny i unikatowy projekt.
Ponieważ bardzo trudno jest uchwycić piękno labradorytu obiektywem aparatu, a szczególnie tę wyjątkową, miedziano-złotą poświatę, dlatego zachęcam do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego naszyjnik.
Znajdujący się poniżej film wierniej niż fotografie oddaje wygląd naszyjnika.

Materiały:
- labradoryt
- srebro próby 925 i 999

Kolory:
szary, złoty, srebrny

Wymiary, waga:
Długość naszyjnik mierzona od początku do końca wraz z kamieniami, to ok 56 cm. Manekin, na którym jest prezentowany naszyjnik ma rozmiar 42. Waga: 67 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Czarne lustro(2011-) serial TV
Tagi:

Opinie Opinie (0)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
0/5
Na podstawie 0 opinii Napisz opinię