Naszyjnik z labradorytem "Gra tajemnic"

N405

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Naszyjnik z labradorytem "Gra tajemnic"

  Naszyjnik z labradorytem "Gra tajemnic"

  Organiczny naszyjnik w postaci sztywnej, otwartej obroży wykonany z dwóch kaboszonów labradorytu pochodzących z Madagaskaru oraz srebra prób 999 i 925. Naszyjnik można delikatnie wymodelować, by dopasować go do obwodu szyi.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaOrganiczny naszyjnik w postaci sztywnej, otwartej obroży wykonany z dwóch kaboszonów labradorytu pochodzących z Madagaskaru oraz srebra prób 999 i 925. Naszyjnik można delikatnie wymodelować, by dopasować go do obwodu szyi.


Organiczny naszyjnik w postaci sztywnej, otwartej obroży wykonany z dwóch kaboszonów labradorytu pochodzących z Madagaskaru oraz srebra prób 999 i 925. Naszyjnik można delikatnie wymodelować, by dopasować go do obwodu szyi. W zależności od kąta padania światła kamienie wykazują migotliwą grę barw w odcieniach złotych, niebieskich i zielonych. Srebro zostało zaoksydowane i starannie wypolerowane.
Biżuteria ocechowana i sygnowana. Do wysyłki zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.
Wykonanie od podstaw ręczne przy użyciu techniki wire wrapping, bardzo pracochłonny i unikatowy projekt.

Ponieważ bardzo trudno jest uchwycić piękno labradorytu obiektywem aparatu, a szczególnie tę wyjątkową, niebiesko-złotą poświatę, dlatego zachęcam do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego naszyjnik.
Znajdujący się poniżej film wierniej niż fotografie oddaje prawdziwy wygląd naszyjnika.


Materiały:
- labradoryt
- srebro 999 i 925

Kolory:
niebieski, zielony, złoty, szary

Wymiary: Obwód: ok. 37 cm (będzie pasować na każdą szyję). Waga: 77 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Gra tajemnic (2014)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

ARTYSTKO- CZARODZIEJKO, nawet nie wiem jak napisać- naszyjnik z labradorytami czy z labradorytów. Niewątpliwie kamienie są piękne, ale osadzenie ich w srebrze, jedyne w swoim rodzaju. W Pani stylu- eleganckie i proste, szalone i "normalne", chociaż raczej szalone.Pani Ewo, muszę mieć do tego naszyjnika kolczyki, takie żeby były "dodatkiem, wykończeniem" pięknej biżuterii. Może niezbyt długie, może nawet na wkrętki...Bardzo proszę o "labradorytową kropkę nad i"

Strona: 1