Naszyjnik ze szmaragdem "Jabberwocky"

N248

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Naszyjnik ze szmaragdem "Jabberwocky"

  Naszyjnik ze szmaragdem "Jabberwocky"

  W całości ręcznie wykonany naszyjnik składający się z dwóch niezależnych części. Obydwie części zaopatrzyłam w osobne zapięcia dzięki czemu można je nosić razem lub osobno.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaW całości ręcznie wykonany naszyjnik składający się z dwóch niezależnych części. Obydwie części zaopatrzyłam w osobne zapięcia dzięki czemu można je nosić razem lub osobno.


W całości ręcznie wykonany naszyjnik składający się z dwóch niezależnych części. Obydwie części zaopatrzyłam w osobne zapięcia dzięki czemu można je nosić razem lub osobno. Krótsza część, to prosty, klasyczny naszyjnik złożony z kulek malachitu oddzielonych kulkami i rurkami ze srebra. Część dłuższa, to misterny wisior wykonany z cieniutkiego srebrnego drutu, kulek malachitu, czerwonego koralu i kwarcu rubinowego. Kaskadę u dołu tworzą oponki naturalnego szmaragdu, każda umocowana no osobnej srebrnej szpileczce. Siateczka została zaoksydowana i wypolerowana. Wykonanie w całości ręczne przy zastosowaniu techniki wire wrapping. Bardzo pracochłonny i unikatowy projekt.

Materiały:
- szmaragd
- malachit
- koral
- kwarc
- srebro próby 999 i 925

Kolory:
zielony, czerwony

Wymiary:
Naszyjnik z malachitu: długość: 42 cm. Waga: 14 g
Naszyjnik z wisiorem: długość łańcuszka 58 cm. Wisior z krawatką: 8 cm. Waga: 21,5

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Jabberwocky(1977)
Tagi:

Opinie Opinie (0)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
0/5
Na podstawie 0 opinii Napisz opinię