Naszyjnik z koralem "Ostatni taniec pana T"

N303

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Naszyjnik z koralem "Ostatni taniec pana T"

  Naszyjnik z koralem "Ostatni taniec pana T"

  Ten naszyjnik zaprojektowałam z myślą o wielbicielkach wyrazistej biżuterii. Zrobiłam go z dużych, surowych bryłek koralowca, pośrodku znajduje się srebrne koło o ciekawej fakturze, a u dołu kieł koralowca zakuty w srebrnej skuwce.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaTen naszyjnik zaprojektowałam z myślą o wielbicielkach wyrazistej biżuterii. Zrobiłam go z dużych, surowych bryłek koralowca, pośrodku znajduje się srebrne koło o ciekawej fakturze, a u dołu kieł koralowca zakuty w srebrnej skuwce.


Ten naszyjnik zaprojektowałam z myślą o wielbicielkach wyrazistej biżuterii. Zrobiłam go z dużych, surowych bryłek koralowca, pośrodku znajduje się srebrne koło o ciekawej fakturze, a u dołu kieł koralowca zakuty w srebrnej skuwce. Nowoczesnego charakteru dodaje naszyjnikowi pęk skórzanych rzemieni w kolorze brązowym zakończony srebrnymi, masywnymi skuwkami. Rzemienie są odpinane z obu stron części z koralami dzięki czemu można je podwójnie zawinąć na nadgarstku i nosić jako luźną bransoletę.

Materiały:
- koral
- srebro próby 925

Kolory:
czerwony, brązowy

Wymiary:
Długość naszyjnika: część okalająca szyję - 65 cm. Część dolna mierzona razem z kołem - 14 cm. Długość rzemieni 43 cm. Waga: 75 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Ostatni taniec pana T(2006)
Tagi:

Opinie Opinie (0)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
0/5
Na podstawie 0 opinii Napisz opinię