Naszyjnik z lapisem lazuli "Przyjaciel do końca świata"

W1041

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Naszyjnik z lapisem lazuli "Przyjaciel do końca świata"

  Naszyjnik z lapisem lazuli "Przyjaciel do końca świata"

  Naszyjnik, którego głównym elementem jest owalny kaboszon lapis lazuli spowity w misterne sploty ze srebra próby 999, w które wplotłam naturalne perły hodowlane w kolorze grafitowym.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaNaszyjnik, którego głównym elementem jest owalny kaboszon lapis lazuli spowity w misterne sploty ze srebra próby 999, w które wplotłam naturalne perły hodowlane w kolorze grafitowym.


Naszyjnik, którego głównym elementem jest owalny kaboszon lapis lazuli spowity w misterne sploty ze srebra próby 999, w które wplotłam naturalne perły hodowlane w kolorze grafitowym. Całość oksydowana i polerowana. Wykonanie od podstaw ręczne przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Srebrny łańcuszek (próba 925) ozdobiłam markizami lapisu i srebrnymi oliwkami.
Biżuteria zostanie bezpiecznie zapakowana w metalową puszkę, tak jak na ostatnim zdjęciu.

Materiały:
- lapis lazuli
- perły hodowlane
- srebro próby 999
- łańcuszek próby 925

Kolory: niebieski, chabrowy, szary

Wymiary:
Wisior: wysokość - 5,2 cm. Szerokość - 4,3 cm.
Łańcuszek: 62 cm. Waga: 50,5 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Przyjaciel do końca świata
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Już o tym cudzie napisałam: ...patrzę w ten kamień i widzę ocean wszechrzeczy, galaktyki niezmierzone, miriady słońc i życie wieczne...
Tak, pamiętam, wiele lat temu, gdy w sieci poznałam Ewę - Vevkę, napisałam jej, że kamienie mają moc, dotykanie ich, spoglądanie w ich serca, odmienia. Podobało mi się wtedy, że Ewa wybiera kamienie z sercem. A teraz, kiedy jej warsztat rozwinął się tak niesamowicie, że mogłaby owinąć denko od słoika a i tak powstałoby dzieło sztuki - ona nadal przemierza galaktyki w poszukiwaniu takich klejnotów! Lapis lazuli, kamień faraonów, a ten konkretnie - samych bogów - egipskich - i nie tylko. Dzięki za doznania estetyczne!

Strona: 1