Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vevkapl/domains/vevka.pl/public_html/controllers/front/ProductController.php on line 254
Naszyjnik z labradorytem "Więzień labiryntu" - Vevka.pl - autorska biżuteria artystyczna

Naszyjnik z labradorytem "Więzień labiryntu"

N377

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Naszyjnik z labradorytem "Więzień labiryntu"

  Naszyjnik z labradorytem "Więzień labiryntu"

  Unikatowy naszyjnik w postaci sztywnej, otwartej obroży wykonany w całości ręcznie z dwóch kaboszonów labradorytu oraz srebra prób 999 i 925.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaUnikatowy naszyjnik w postaci sztywnej, otwartej obroży wykonany w całości ręcznie z dwóch kaboszonów labradorytu oraz srebra prób 999 i 925.
Unikatowy naszyjnik w postaci sztywnej, otwartej obroży wykonany w całości ręcznie z dwóch kaboszonów labradorytu oraz srebra prób 999 i 925. Naszyjnik można delikatnie wymodelować, by dopasować go do obwodu szyi. W zależności od kąta padania światła kamienie wykazują migotliwą grę barw w odcieniach złotych, niebieskich i zielonych. Srebro zostało zaoksydowane i starannie wypolerowane.
Biżuteria ocechowana i sygnowana. Do wysyłki zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.

Materiały:
- labradoryt
- srebro 999 i 925

Kolory:
niebieski, zielony, złoty, szary

Wymiary: Obwód: ok. 37 cm (będzie pasować na każdą szyję). Waga: 72 g.


Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Więzień labiryntu

Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Komentarz obdarowanej żony: Od momentu otrzymania przesyłki naszyjnik stał się moim wielkim skarbem! Zdjęcia prawdziwie oddały jego niepowtarzalny charakter; jest misternie wykonany, zupełnie wyjątkowy, idealnie trafia w moj gust; rownież i postronnym zapiera dech ! Będzie się pięknie prezentował zarówno przy specjalnych okazjach, jak i codziennych stylizacjach, bowiem jego pięknem po prostu trzeba dzielic się ze swiatem! Pokłony dla autorki!!!

Strona: 1


Notice: Undefined offset: 1 in /home/vevkapl/domains/vevka.pl/public_html/modules/adpmicrodatos/adpmicrodatos.php on line 765