Naszyjnik ten emanuje delikatnością i finezją, łącząc w sobie naturalne piękno jadeitu oraz zielonego kyanitu. Główny element – wisior, z troską uformowany przeze mnie z najwyższą dokładnością, spoczywa majestatycznie, stanowiąc centralny punkt tej kompozycji. Wplecione srebro próby 999 idealnie uzupełnia kompozycję, nadając jej subtelny blask. Oliwiny, które wplotłam w srebrny łańcuszek typu rolo, dodają naszyjnikowi harmonii i są wyważonym kontrastem dla srebra próby 925.
Sama oksydacja i polerowanie tego materiału uwydatniają jego naturalną strukturę i głębię, zapewniając trwałość oraz szlachetny wygląd całości. Zarówno technika wire wrapping, jak i preczyjne ręczne wykonanie, gwarantują unikatowy charakter tej kreacji.
Ten naszyjnik to wybór dla osób, które cenią dyskretną elegancję i naturalne materiały. Dzięki swojej estetyce oraz uniwersalnej długości świetnie dopełni zarówno codzienne stylizacje, jak i bardziej formalne okazje. To propozycja dla tych, którzy szukają biżuterii z duszą, wyrażającej indywidualny styl i miłość do naturalnego piękna.
Materiały:
– jadeit
– oliwin
– kyanit
– srebro próby 999 i 925
Kolory:
zielony, srebrny, szary
Wymiary:
Wisior: ok. 6,5 x 3,5 cm. Łańcuszek: 82 cm. Waga: 61 g.







Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji