Naszyjnik z kamieniem księżycowym "Księżycowe obietnice"IV

W1969

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Naszyjnik z kamieniem księżycowym "Księżycowe obietnice"IV

  Naszyjnik z kamieniem księżycowym "Księżycowe obietnice"IV

  Ekskluzywny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z przepięknego kaboszonu kamienia księżycowego spowitego w misterne sploty z oksydowanego na czarny kolor i polerowanego srebra próby 999.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEkskluzywny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z przepięknego kaboszonu kamienia księżycowego spowitego w misterne sploty z oksydowanego na czarny kolor i polerowanego srebra próby 999.Ekskluzywny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z przepięknego kaboszonu kamienia księżycowego spowitego w misterne sploty z oksydowanego na czarny kolor i polerowanego srebra próby 999. Kamień księżycowy pochodzi ze Sri Lanki - miejsca gdzie wydobywane są najpiękniejsze jego okazy. Ten kamień charakteryzuje się perłowo-niebiesko-złotą poświatą przywodzącą na myśl światło księżyca. Wisior zawiesiłam na naszyjniku z naturalnych pereł hodowlanych o bardzo ładnym połysku. Wykonanie od podstaw ręczne przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Bardzo pracochłonny i unikatowy projekt.

Biżuteria ocechowana i sygnowana. Do wysyłki biżuterię pakuję w ozdobny woreczek i jubilerskie pudełko.

Niezwykłą urodę kamienia księżycowego tak naprawdę można docenić dopiero "na żywo", żadne zdjęcia ani filmy nie oddadzą jego urzekającego piękna.

Materiały:
- kamień księżycowy
- perły hodowlane
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
biały, niebieski, złoty, grafitowy, srebrny, czarny

Wymiary, waga:
Wisior: ok. 6x5 cm. Obwód naszyjnika: 54 cm. Waga: 56 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Księżycowe obietnice(2011)
Tagi:

Opinie Opinie (0)