Naszyjnik z labradorytem "Gra tajemnic"II

N673

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Naszyjnik z labradorytem "Gra tajemnic"II

  Naszyjnik z labradorytem "Gra tajemnic"II

  Organiczny naszyjnik w postaci sztywnej, otwartej obroży wykonany z dwóch kaboszonów labradorytu pochodzących z Madagaskaru oraz srebra prób 999 i 925. Naszyjnik można delikatnie wymodelować, by dopasować go do obwodu szyi.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaOrganiczny naszyjnik w postaci sztywnej, otwartej obroży wykonany z dwóch kaboszonów labradorytu pochodzących z Madagaskaru oraz srebra prób 999 i 925. Naszyjnik można delikatnie wymodelować, by dopasować go do obwodu szyi.
Organiczny naszyjnik w postaci sztywnej, otwartej obroży wykonany z dwóch kaboszonów labradorytu pochodzących z Madagaskaru oraz srebra prób 999 i 925. Naszyjnik można delikatnie wymodelować, by dopasować go do obwodu szyi. W zależności od kąta padania światła kamienie wykazują migotliwą grę barw w odcieniach złotych, zielonych i szarych. Srebro zostało zaoksydowane i starannie wypolerowane.
Wykonanie od podstaw ręczne przy użyciu techniki wire wrapping, bardzo pracochłonny i unikatowy projekt.


Materiały:
- labradoryt
- srebro 999 i 925

Kolory:
niebieski, zielony, złoty, szary

Wymiary: Obwód: ok. 50 cm mierzony razem z kamieniami (będzie pasować na każdą szyję). Waga: 76 g.


Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Gra tajemnic       (2014)

Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Dziękuję bardzo za naszyjnik i bransoletkę. Są przecudne:)) jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu i bardzo w moim stylu. Jest Pani niesamowita! Będę polecać dalej i pewnie nie będzie to moje ostatnie zamówienie;)))

Strona: 1