Naszyjnik z labradorytem "Namiętność"II

N783

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Naszyjnik z labradorytem "Namiętność"II

  Naszyjnik z labradorytem "Namiętność"II

  Unikatowy naszyjnik w postaci otwartej obroży, wykonany w całości ręcznie z dwóch kaboszonów labradorytu oraz srebra próby 999 i 925. Naszyjnik można delikatnie wymodelować, by dopasować go do obwodu szyi. W zależności od kąta padania światła kamienie wykazują migotliwą grę barw w odcieniach niebieskich i granatowych.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaUnikatowy naszyjnik w postaci otwartej obroży, wykonany w całości ręcznie z dwóch kaboszonów labradorytu oraz srebra próby 999 i 925. Naszyjnik można delikatnie wymodelować, by dopasować go do obwodu szyi. W zależności od kąta padania światła kamienie wykazują migotliwą grę barw w odcieniach niebieskich i granatowych.
Naszyjnik wykonany na zamówienie.

Unikatowy naszyjnik w postaci otwartej obroży, wykonany w całości ręcznie z dwóch kaboszonów labradorytu oraz srebra próby 999 i 925. Naszyjnik można delikatnie wymodelować, by dopasować go do obwodu szyi. W zależności od kąta padania światła kamienie wykazują migotliwą grę barw w odcieniach niebieskich i granatowych. Srebro zostało zaoksydowane i starannie wypolerowane.

Materiały:
- labradoryt
- srebro 999 i 925

Kolory:
niebieski, zielony szary.

Wymiary: Obwód: ok. 38 cm (będzie pasować na każdą szyję). Długość całego naszyjnika ok. 52 cm. Waga: 65 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Namiętność
Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Naszyjnik właśnie dzisiaj doszedł. Dziękuję za fachowość rzetelność i terminowość. Mnie się bardzo bardzo podoba. Ocenę żony poznam jutro. Jestem pewien że ją również zauroczony a już w niedzielę będzie miała pierwszą okazję do wywołania fali zazdrości :)

Strona: 1