Naszyjnik z malachitem "Ozark"

W2106

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Naszyjnik z malachitem "Ozark"

  Naszyjnik z malachitem "Ozark"

  Unikatowy, wyrafinowany naszyjnik wykonany z myślą o wielbicielkach wyrazistej biżuterii. Głównym elementem naszyjnika jest wisior w postaci kaboszonu naturalnego malachitu spowitego w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaUnikatowy, wyrafinowany naszyjnik wykonany z myślą o wielbicielkach wyrazistej biżuterii. Głównym elementem naszyjnika jest wisior w postaci kaboszonu naturalnego malachitu spowitego w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra.Unikatowy, wyrafinowany naszyjnik wykonany z myślą o wielbicielkach wyrazistej biżuterii. Głównym elementem naszyjnika jest wisior w postaci kaboszonu naturalnego malachitu spowitego w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego srebra.
Naszyjnik wykonałam całkowicie ręczne przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Biżuteria ocechowana i sygnowana, do wysyłki zostanie zapakowana w ozdobny woreczek i metalowe pudełko.

Materiały:
- malachit
- srebro próby 999
- łańcuszek próby 925

Kolory:
zielony, srebrny, szary

Wymiary:
Wisior: wysokość - ok. 7 cm (mierzony z krawatką), szerokość: ok. 4 cm (w najszerszym miejscu). Długość: ok. 62 cm.  Waga: 45 g.


Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Ozark (2017-) serial TV

Tagi:

Opinie Opinie (0)