Naszyjnik z muszlą "Morskie opowieści"

W1740

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Naszyjnik z muszlą "Morskie opowieści"

  Naszyjnik z muszlą "Morskie opowieści"

  Okazały naszyjnik, którego głównym elementem jest duży okaz muszli ozdobiony srebrnym motywem wire wrapping. Muszla została zawieszona na naszyjniku z naturalnych pereł hodowlanych w kształcie nieregularnych oliwek. Perły mają kolor ecru. Srebro użyte do stworzenia naszyjnika zostało zaoksydowane i na grafitowy kolor i starannie wypolerowane.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaOkazały naszyjnik, którego głównym elementem jest duży okaz muszli ozdobiony srebrnym motywem wire wrapping. Muszla została zawieszona na naszyjniku z naturalnych pereł hodowlanych w kształcie nieregularnych oliwek. Perły mają kolor ecru. Srebro użyte do stworzenia naszyjnika zostało zaoksydowane i na grafitowy kolor i starannie wypolerowane.


Okazały naszyjnik, którego głównym elementem jest duży okaz muszli ozdobiony srebrnym motywem wire wrapping. Muszla została zawieszona na naszyjniku z naturalnych pereł hodowlanych w kształcie nieregularnych oliwek. Perły mają kolor ecru. Srebro użyte do stworzenia naszyjnika zostało zaoksydowane na grafitowy kolor i starannie wypolerowane.
Biżuteria ocechowana i sygnowana, a do wysyłki zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.

Materiały:
- muszla
- perły hodowlane
- srebro próby 925 i 999

Kolory:
multikolor, biały, srebrny, ecru

Wymiary:
Średnica muszli: 8 cm. Długość zawieszki z muszli: 9,5 cm. Długość naszyjnika z pereł: 75 cm. Waga 71 g.

Więcej o filmie na: www.filmweb.pl

Morskie opowieści (2007)

Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Wisior z muszlą - właśnie takiego szukałam od dawna... Pani Ewo, każda kolejna biżuteria w Pani wykonaniu to dla mnie święto!

Strona: 1