Naszyjniki z hemimorfitem i larimarem "Upload"

W3961

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Naszyjniki z hemimorfitem i larimarem "Upload"

  Naszyjniki z hemimorfitem i larimarem "Upload"

  Unikatowy naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z okrągłego kaboszonu hemimorfitu. Hemimorfit to bardzo rzadko spotykany kamień o nieziemsko pięknej, perfekcyjnie niebieskiej barwie, na powierzchni widoczne jasniejsze żyłki.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaUnikatowy naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z okrągłego kaboszonu hemimorfitu. Hemimorfit to bardzo rzadko spotykany kamień o nieziemsko pięknej, perfekcyjnie niebieskiej barwie, na powierzchni widoczne jasniejsze żyłki.


Unikatowy naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z okrągłego kaboszonu hemimorfitu. Hemimorfit to bardzo rzadko spotykany kamień o nieziemsko pięknej, perfekcyjnie niebieskiej barwie, na powierzchni widoczne jasniejsze żyłki. Wokół hemimorfitu zbudowałam misterną ramę, organiczne sploty podkreślają piękno kamienia. Wisior zawiesiłam na naszyjniku z kuleczek larimaru o wielkości 4 mm. Wykonanie od podstaw własnoręczne przy zastosowaniu techniki wire wrapping. Całość oksydowana i starannie polerowana.
Bardzo pracochłonny i unikatowy projekt.

Materiały:
- hemimorfit
- larimar
- srebro próby 925

Kolory:
niebieski, srebrny

Wymiary:
Obwód naszyjnika: 47 cm. Średnica wisiora: 4,1 cm. Długośc wisiora z krawatką: 5,5 cm. Waga: 37 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Upload
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5
Punktacja:0 1 2 3 4

Wisiorek jest prześliczny, inny, wyjątkowy, ma w sobie jakąś magię nie z tego świata. Głębię i nieskończoność nieprawdopodobną, błękit z innej galaktyki, przepięknie obramowany misternymi wzorami. Dziękuje również za przepiękny i delikatny dodatek.

Strona: 1