Nausznica z ametystem "Biała królowa"

K3272

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Nausznica z ametystem "Biała królowa"

  Nausznica z ametystem "Biała królowa"

  Ekskluzywny pojedynczy kolczyki (zausznica, nausznica) wykonany od podstaw ręcznie z kuleczek ametystu, piękne i szlifowanej i mieniącej się wszystkimi kolorami tęczy kropli opalu oraz stopu gold-filled (w tym wypadku różowej odmiany).

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEkskluzywny pojedynczy kolczyki (zausznica, nausznica) wykonany od podstaw ręcznie z kuleczek ametystu, piękne i szlifowanej i mieniącej się wszystkimi kolorami tęczy kropli opalu oraz stopu gold-filled (w tym wypadku różowej odmiany).
Ekskluzywny pojedynczy kolczyki (zausznica, nausznica) wykonany od podstaw ręcznie z kuleczek ametystu, piękne i szlifowanej i mieniącej się wszystkimi kolorami tęczy kropli opalu oraz stopu gold-filled (w tym wypadku różowej odmiany). Czym dokładnie jest gold-filled można przeczytać w opisie kategorii, a jest to stop niemal trzykrotnie droższy od srebra i zawiera minimum 5% 14-karatowego złota. Biżuteria zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.

Materiały:
- ametyst
- opal (stworzony w laboratorium)
- gold-filled

Kolory:
złoty, fioletowy, multikolor

Wymiary, waga:
Całkowita długość nausznicy: 12,5cm (od szczytu do końca kropli opalu). Waga nausznicy 13 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Biała królowa (2013-) miniserial
Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Klejnot królewski zaiste. Kolorystyka cesarska. Ten opal, ach ten opal...noszę tęczę w uchu... Jestem fanką stopu gold-filled - lśni jak złoto i nie ciemnieje ani się nie ściera nawet przy długim noszeniu. Wiem, bo to nie pierwszy mój klejnot z tego metalu. Ta nausznica jest gwiazdą każdego wyjścia. Możesz mieć na sobie prostą małą czarną z bawełny, ale i tak zrobisz furorę w towarzystwie, bo Białej Królowej nie da się przegapić!

Strona: 1