Pierścionek z księżycowym "Przeminęło z wiatrem"

P303

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Pierścionek z księżycowym "Przeminęło z wiatrem"

  Pierścionek z księżycowym "Przeminęło z wiatrem"

  Ekskluzywny pierścionek wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEkskluzywny pierścionek wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999.
Pierścionek wykonany na zamówienie.

Ekskluzywny pierścionek wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999. Kamień księżycowy pochodzi z Sri Lanki miejsca gdzie wydobywane są najpiękniejsze jego okazy. Ten kamień charakteryzuje się perłowo-srebrzystą poświatą z niebieskimi rozbłyskami. Pierścień wykonałam całkowicie ręcznie przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. 

Materiały:
- kamień księżycowy
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
biały, niebieski, srebrny

Wymiary, waga:
Wymiary korony: 2,1x1,8 cm. Rozmiar jubilerskie 18-21. Waga: 12 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Przeminęło z wiatrem
Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Czarodziejko, wyobraziłam sibie jak Red z "Przeminęło z wiatrem" wręcza taki cudny pierścień Scarlet...myślę, że byłaby szczęśliwa, Ja też jestem! Biżuteria od Ciebie jest niepowtarzalna. Nie tylko jest wyjątkowo wykonana. Jest dla mnie cenna, bo od Ciebie, bo piękna,czuję się z nią/ w niej/ wyjątkowo. Zawsze powtarzam, że Bóg obdarzył Cię niespotykanym darem, a Ty ten dar przenosisz na nas, tych którzy od VEVKI nabywają biżuterię. Pozdrawiam Ewa.

Strona: 1