Wszystkie opinie

0 1 2 3 4
(5/5

Biżuteria Pani Ewy jest zjawiskowa, a zdjęcia w żadnej mierze nie oddają jej uroku na żywo. Zamówienie złożyłam w sobotę w nocy, we wtorek cieszę się już przesyłką. Zostałam również miło zaskoczona przepięknym gratisem-podziękowaniem, który sprawił mi ogromną radość i zaskoczenie.
Profesjonalizm i piękno! Więcej »
Dziękuję za dobre bursztynowe moce, nieco surowe, ale eleganckie. Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

Na biżuterię Ewy trafiłam przypadkiem szukając "czegoś" niebanalnego, jakiejś gwiazdki wyjątkowrj.I nagle okazało się, że tworzy ARTYSTA cudną, baśniową,elegancką, jedyną w swoim rodzaju biżuterię...nawiązałyśmy kontakt, zamawiałam indywidualnie. Zawsze słownie,zawsze na czas, zawsze z niespodzianką- jaka ta biżuteria naprawdę będzie!? Nigdy się nie zawiodłam. Ewa to wspaniała, wrażliwa, niepowtarzalna OSOBA. Polecam biżuterię VEVKI osobom, które szukają czegoś wyjątkowego, tajemniczego,pięknie nazwanego, eleganckiego, stworzonego sercem i nieprzeciętnym talentem artystycznym Więcej »
Dziękuję za zrobienie dla mnie tej branzoletki jest o wiele śliczniejsza niż na zdjeńciu. Będzie super na wiosnę, która się zbliża wielkimi krokami. pozdrawiam Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

Spełnienie urodzinowych marzeń :) Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

Przepiękna bransoletka, o wiele ładniejsza niż na zdjęciu. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tą stronkę, widzę że tutaj każda rzecz jest unikalna, nie to co jest oferowane masowo w siecówkach. Kolczyki, które otrzymałam gratis stanowią jakby komplet z bransoletką za co pięknie dziękuję. Czuję się dopieszczona! Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

Oryginalna, piękna biżuteria. Bardzo dobry kontakt i szybki czas realizacji!
Gorąco polecam! Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

Bardzo miła współpraca, artystka słucha klienta i spełnia jego najskrytsze zachcianki i marzenia :-) I tworzy arcydzieła, które będzie można zostawić potem córce i przyszłym wnuczkom. Jak najbardziej polecam! Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

komplet bardzo ładnie wygląda!!! Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

Kolejny zakup i kolejny zachwyt! Bardzo inteligentnie dobrane kamienie uzupełnione "postarzonym" srebrem. Kocham kolory ziemi, taka bransoletka będzie pasować mi do wszystkiego. I choć nie była tania, to warta swej ceny, bo jest naprawdę okazała, a ja lubię gdy biżuterię widać. Krótko mówiąc kolejny raz się nie zawiodłam :). Ponadto dziękuję bardzo za prezent w postaci pasujących do bransoletki kolczyków. To bardzo miłe i zaskakujące. Więcej »
Strona: 12345