Wszystkie opinie

0 1 2 3 4
(5/5

Naszyjnik z granatem był moim marzeniem. Marzenie spełniło się dwukrotnie, ponieważ do granatu Artystka Wyjątkowa i zaczarowana przez GWIAZDY dodała moje ukochane perły. Ewo-Vevko Twoje dzieła sztuki koją moją nie zawsze "uładzoną" duszę, jestem Ci ogromnie wdzięczna. O Twoim wspaniałym darze tworzenia pisałam wielokrotnie. Jesteś zaklęta w GWIAZDY. Niech Ci przyświecają w pracy i prowadzą MLECZNĄ DROGĄ TWORZENIA. Wszystkiego dobrego CZARODZIEJKO. Pozdrawiam serdecznie Ewa. Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

Jadeitowe kolczyki są ujmujące w swej prostocie, liczę na to, że chińskie monetki przyniosą mi szczęście, dobrobyt i bogactwo :D Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

Bransoletka śliczna, pięknie się prezentuje. Dziękuję za bonus i błyskawiczną wysyłkę :) Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

Kolczyki dotarły do mnie świetnie zapakowane. Jak zwykle są zjawiskowo piękne. Pani biżuteria wzbudza niezmiennie zachwyt, bo są to prawdziwe dzieła sztuki. Przy każdym poruszeniu kolczyki mienią się, a turkusy oglądane pod różnymi kątami zmieniają odcienie: raz są bardziej zielone, raz szmaragdowe, czasem turkusowe. Niesamowita precyzja wykonania i pomysł na ażurowe wnętrze. Jestem zauroczona. Dziękuję Pani bardzo za kolejne, niezwykłe doznanie. To już chyba uzależnienie - dzień bez biżuterii Pani wykonania to dzień niepełny, pozbawiony blasku i odrobiny niezwykłości. Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

Przepiękne! Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

Bardzo dziękuję za paczuszkę wraz z przemiłą niespodzianką. Wisiorek jest przepiękny, precyzyjny i pieczołowicie wypracowany, a wkoło mrugającego wesoło oczka z kamienia księżycowego skrzy się cały wszechświat z milionów gwiazd pędzących w nieskończoność. Cudny. Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

Konkretna, surowa. Turmaliny poprzez swoją niedoskonałość są doskonałe. Oksydowane srebro idealnie pasuje do kamieni. To jest to czego szukam w biżuterii. Dziękuję!. Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

Urocza. Świetnie się sprawdza jako prezenty. Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

Nie byłam przekonana do bursztynu, ale jak ją założyłam, to nie zdejmuję jej od kilku dni :) Poza tym bardzo ładnie komponuje się z innymi moimi bransoletkami. Więcej »
0 1 2 3 4
(5/5

Ewa jesteś genialna. Wyszły fantastycznie. Tak Cię wyściskam, że chyba uduszę. Nie, nie uduszę, bo kto robiłby takie cuda :) Więcej »
Strona: 12345