Wszystkie opinie

0 1 2 3 4
(5/5

Prześliczne kolczyki, kojarzą mi się z latem i wakacjami. Dziękuję bardzo, będę Panią polecać, bo takiej biżuterii i doznań z nią związanych nie kupi się w galerii handlowej. Na uwagę zasługuje też opakowanie - klasa! No i te muszelki i prezent w środku. Zakochałam się Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Kolczyki z surowymi turmalinami kupiłam dla siebie. Bardzo oryginalne i cudnie się prezentują w uszach i też mu nie dam :) Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Turmalin kupiłam dla męża, ale mu nie dam bo jest boski! Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Bardzo dziękuję za to, że od wczoraj mogę cieszyć oko tak zachwycającym i szlachetnym dziełem. Kocham bransoletki, a ta ma wszystko, czego poszukiwałam. Wiele razy szukałam optymistycznej bransoletki, ale bez rezultatu. Aż do wtedy, kiedy po wpisaniu w wyszukiwarkę: "srebrne bransoletki z naturalnymi kamieniami" ujrzałam właśnie ją. Nie miałam cienia wątpliwości, a nieczęsto podejmuję decyzję tak szybko. Wtedy też dopiero poznałam Pani sklep i obejrzałam w nim wiele innych rodzajów biżuterii. Oszołomiła mnie ich uroda, rozmach i mnogość pomysłów. Ponieważ na obecnym etapie szukam w pięknie bardziej jego odsłony kolorowej i radosnej niż nostalgicznej, wybrana przeze mnie bransoletka jest tego ucieleśnieniem. Wiedziałam, że zdjęcia nie oddadzą w pełni blasku kamieni, a teraz przekonałam się o tym naocznie. Bransoletka zawiera wszystkie moje ulubione kamienie. Co zaś do ich kolorów, to trudno opisać, jak są nasycone, pełne blasku i śpiewu. Bransoletka jest miła dla ucha, kamienie dźwięczą cichutko przy każdym geście. Odkryłam labradoryt. Nie przypuszczałam, że na żywo jest tak spektakularny. Można powiedzieć wiele na temat tej bransoletki, bo jest na swój sposób eklektyczna. To nowoczesność i romantyzm. Subtelność formy i wyrazistość kolorów. Zachwycająca prostota i luksus. Jest dość solidna, lecz ani masywna, ani statyczna. Przy podniesionej dłoni wygląda jak zwieńczenie bogatej koronki albo świetlistego diademu. Są w niej wakacyjne impresje i przepych Orientu. Niezwykłość i zwiewność. Jak dotąd ciągle coś w niej odkrywam. Właściwie chciałoby się siedzieć i wpatrywać w nią godzinami. Dziękuję za wzruszenia. Dziękuję też za miły i kolorowy upominek, kolczyki. Pozdrawiam serdecznie. Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Dziękuję za piękne kolczyki, dziś odebrałam przesyłkę i jestem bardzo zadowolona :) Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Paczuszka dotarła, naszyjnik EXTRA! Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Wisiorek jest rewelacyjny, a niespodziankowe kolczyki - śliczne :) Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Śliczny, delikatny kolczyk, piękna forma i cudownie mieniące się szarością i błękitem labradoryty. Wymarzona biżuteria, zwłaszcza dla osoby noszącej w drugim uchu małe kółeczko. Oprócz tego zamówionego kolczyka dostałam inny kolczyk - niespodziankę, także piękny i niepowtarzalny. Na pewno będę stałą klientką pani Ewy, podziwiam bowiem Jej talent i kunszt! Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Cudowny, przepiękny kolczyk, wspaniale pasujący do stylu boho, do wszelkich unikatowych ciuchów, które stanowią bazę mojej garderoby. Podkreśla całość stylizacji, dodaje lekkości sylwetce, aż chce się zaprojektować pasujące do niego ubrania! Talent autorki tej biżuterii powoduje, że chce się wykonać unikatowe ciuchy zainspirowane Jej pomysłami! Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Przed chwilą odebrałam z paczkomatu, dziękuję, ale cuuuucdo! O to mi właśnie chodziło!!!!! Więcej »


Strona: 12345