Wszystkie opinie

0 1 2 3 4
(5/5

Właśnie otrzymałam przesyłkę. Kolczyki sa wyjątkowej urody. Przywodzą na myśl starą, rodową biżuterię najwyższej jakości. Dziękuję również za upominek :) Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Urzekła mnie nazwa bransoletki, też mam na imię Julia :) Kocham Julię Child, widziałam ten przezabawny i ciepły serial, widziałam też wspaniały film "Julie i Julia" z przcudowną Meryl Streep, więc musiałam mieć tę bransoletkę. Jest przeurocza, trudno oderwać od niej wzrok. Dziękuję za upominek. Piękny! Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Cudny,przecudny,wspaniały naszyjnik o jakim marzyłam od dawna.Niebywale orginalny i perfekcyjnie wykonany.
Przesyłka błyskawiczna.
Prezentowe kolczyki-petarda :)
Za wszystko pięknie dziękuję. Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Coś pięknego, spełnia aż z naddatkiem wszystkie moje oczekiwania. Dołączone kolczyki są ekstra.
Bardzo, bardzo dziękuję.
Joanna Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Bardzo, bardzo dziękuję za wisiorek i prześliczny prezent dodatek. Wisiorek cudny, kolor prześliczny, misterna robota I przepięknie twarzowy rozświetlający, ciepły kamień kojarzący się z pachnącym płatkiem róży otoczonym srebrną pajęczynką. Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Mityczny, magiczny, mistyczny. Kobieca moc w prasłowiańskim symbolu.
Precyzja wykonania (jak zwykle) wyróżnia ten wisior od jemu podobnych Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Naszyjnik jest po prostu obłędny! Kupiłam sobie na ślub mojej jedynej córki jako dodatek do granatowej sukni. Całośc wyglądała cudownie. Bardzo dziękuję, czułam się w tym dniu wyjątkowo. Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Odebrałam przesyłkę i muszę napisać że ta z pereł jest chyba najładniejsza z dotychczas kupionych....w sumie to nie umiem jednak opisać która podoba mi się najbardziej:P Ta z motylkami to nowy nabytek i na pewno dlatego wydaje mi się najładniejsza ????
Piękna jest❤️ Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Piękny naszyjnik. Mama jest bardzo zadowolona z prezentu. Dziękuję! Więcej »


0 1 2 3 4
(5/5

Cudowne kolczyki, bardzo oryginalne, fikuśne i pięknie wyglądają w uszach. Wyglądają bardzo okazale o wiele lepiej niż na zdjęciach. Dziękuję za miły drobiazg. Więcej »


Strona: 12345