Wszystkie opinie

Wisior jest prześliczny. Artystka wykorzystała naturalne walory maleńkiego fragmentu koralowca ozdabiając go dodatkowo srebrnymi splotami, co jeszcze dodaje mu uroku. Dziękuję Pani Ewo za to maleńkie dzieło sztuki. Więcej »
Cieszę się, że będę mogła nosić ten żmudnie utkany (niczym pająk swoją pajęczynkę) przez Panię Ewę komplecik. Okazały wisior już sam w sobie jest nadzwyczajny. Dopełnieniem całości są przepiękne kolczyki. Dziękuje Pani Ewo. Myślę, że to nie ostatni mój zakup w Pani sklepie. Więcej »
Cuuudne chwosty! Długie, efektowne, piękne... Czuję się w nich jak celebrytka :) Więcej »
Dyskretny, subtelny, elegancki naszyjnik. Kamienie mienią się i iskrzą przywołując na myśl gwiazdy. Kolejny udany zakup u Pani Ewy. Dziękuję za piękny upominek. Polecam wszystkim misterną i oryginalną biżuterię "Vevki". Takich małych arcydzieł nie kupi się u jubilera. Więcej »
Wisior jest cudowny, doskonały, piękny. Dokładnie taki, jaki chciałam mieć. Bardzo, bardzo dziękuję. Więcej »
Bransoletke kupilem zonie na rocznice slubu. Jest zachwycona i ja tez. Na pewno nie jest to moj ostatni zakup tutaj. Więcej »
Misternie wykonane kolczyki-drobne turkusiki zebrane w grono. Wyglądają zachwycająco jako element biżuterii damskiej. Pasują do wielu stylizacji.* Nawet przydrożny kamień potrafi Pani zamienić w brylant.* Dziękuję Pani Ewo za kolejny udany zakup oraz za oryginalną biżuterię, którą można podziwiać na Pańskiej stronce. Więcej »
Przepiękny wisior z turmalinem o zachowanej naturalnej strukturze, co oprócz wspaniałej srebrnej oprawy dodaje mu uroku. Dziękuję Pani Ewo za to cudeńko. Więcej »
Odebrałam przesyłkę, a w niej przepiękna bransoletka, wyjątkowa.. już ma ogromną wartość dla mnie. Wykonanie perfekcyjne, dopieszczony każdy element.. Pani Evo jest pani perełką w tym gąszczu rekinów. Dziękuję za to,że pani jest.. :))
Ps: Dziękuję również za kolczyki idealnie dobrane do moich oczu, których już pewnie długo nie zdejmę :) Więcej »
The pieces hand made by Ewa are true masterpieces. Very unique and of a high quality. Each one of them has its own character. All of my pieces have been made based on my individual order. They are extra large pendants and rings. Really extra large! They all came out amazing! Stones used are labradorites, moonstones and agate druzy with pearls. I would certainly order from Ewa again. If anybody is looking for something really special, flawless and of high quality, I would recommend Ewa 100%!!! Więcej »