Wszystkie opinie

Naszyjnik magiczny. Ciezko oderwac od niego wzrok. Hipnotyzujacy wręcz. Dziekuje rowniez za niespodziankę �� Myślę że to nie będzie mój jedyny zakup ������ Więcej »
Przesyłka dotarła na czas :)
Dziękuję za magiczny i piękny wisior oraz urocze kolczyki :) Więcej »
Prześliczne, kobiece, eleganckie. Ekspresowa przesyłka. Jestem b. zadowolona i będę z pewnością polecać.
P.S.
Dziękuję za dodatkowy breloczek z lapiskiem. Mała rzecz, a cieszy :) Więcej »
Wspaniały naszyjnik, perfekcyjne wykonanie. Serdecznie dziękuję za przemiłą niespodziankę. Będzie elegancki komplet. Więcej »
Przesyłka dotarła bezpiecznie.
Biżuteria jest zachwycająca, zarówno bajkowy, tajemniczy wisior, jak i piękne, letnie kolczyki :) Więcej »
Przesyłka dotarła w 150%. Jestem bardzo zadowolona z wisiora oraz "maxi" prezentu do wisiora. Wszystko jest tak piękne że moja córka się zdziwiła, ponieważ odradzała mi kupno wisiora. Bardzo dziękuję za wykonanie takich "cudeniek". Gorąco polecam twórcę i pomysły. Pozdrawiam. Lipska Małgorzata Więcej »
Kolczyki przepiękne :) Dziękuję bardzo :) Więcej »
Przed chwilą kurier dostarczył mi to cudo. Wisior sui generis. Kamień zjawiskowo piękny, połyskujący dyskretnym szafirem głęboko ukrytym, wydzierającym się z wnętrza przy odrobinie złapanego światła. Srebrna oprawa zachwycająca. Wielkie ukłony dla Artystki. Dziękuję również za uroczy prezent, to nieczęste w dzisiejszych czasach. Chapeau bas! Więcej »
Wspaniałe, prześliczne, przeurocze kolczyki. mega szybka przesyłka. miły kontakt. śliczne dzięki :) Więcej »
Turkus to magiczny kamień i taki właśnie jest ten naszyjnik. Od razu chce się go założyć i nosić bez przerwy /Uwaga- uzależnia ;) /Jestem bardzo szczęśliwa że trafił do mnie. Naszyjnik jest bardzo solidnie wykonany ( jak wszystko w tej pracowni) . Od lat podziwiam kunszt i wyobraźnię Artystki. Pani Ewo bardzo dziękuję


Więcej »