Wszystkie opinie

wiosna, wiosna, wiosna, ach, to ty .... :)
A teraz to ja, chodzę po mieście w tych pięknych kolczykach i czuję swoją wyjątkowość - a mówią, że kwiat paproci tylko w wigilię Jana.... Więcej »
Całkowicie popieram opinię poprzedniczki, zgadzam się z każdym napisanym przez Panią Kingę słowem. Wedle tej budzącej księżycowe skojarzenia biżuterii. Twórczyni jest mistrzynią w komponowaniu cząstek fizycznych, prowokujących bardzo subiektywne doznania i fantazje.... Więcej »
Absolutnie zjawiskowe kolczyki. dziękuję. Więcej »
Dzień Matki za nami, a moja kochana mama jest zachwycona prezentem - kolczykami. Delikatne i eleganckie w swojej prostocie....!!! Moja mama zasługuje na najpiękniejszą biżuterię - tylko od Vevki! Dziękuje i pozdrawiam! Więcej »
Bardzo dziękuję za tak piękne kolczyki i błyskawiczną wysyłkę. Więcej »
Wisior przyszedł ekspresowo, już na drugi dzień. I jestem zachwycona, bo wygląda jeszcze lepiej w naturze! Więcej »
Pani Ewo, bardzo dziękuję za naszyjnik i bransoletkę. Naszyjnik pięknie okala szyję miło muskając dekolt. Perły rzeczywiście dobrej jakości z ładnym połyskiem. Polecam artystkę. Więcej »
dzięki, dzięki, wielkie dzięki :) Jest słodka ale nie landrynkowa, lekka jak piórko, po prostu urocza; i wszystkiego na niej dużo - tak jak lubię :) Więcej »
Zaiste... ich piękno w realu jest niewiarygodne. Prawdziwy kunszt! Wzbudzają absolutny zachwyt (mój i otoczenia;-)). Więcej »
Ezoteryczny komplet...zaczarował mnie! Mam wrażenie, że czekał na mnie. Długo szukałam czegoś wyjątkowego i tajemniczego. Tak pięknej biżuterii, jak na tej stronie nie widziałam nigdy wcześniej. Gratuluję Pani Ewo i dziękuję za cudne kolczyki dołączone do kompletu. Więcej »