Wszystkie opinie

prześliczna bransoletka , uwielbiam turkusy dlatego musiałam ją mieć i dziękuję za prezencik :) Więcej »
Serdecznie dziękuję za paczuszkę i śliczności w niej zapakowane. Dopiero otworzyłam. W środku prześliczny niespodziewany, dodatek!
A wisior z paua chyba przeniósł się w czasie gdzieś z Nowej Zelandii i jakby z leżał z jednej strony w pianie morskiej, a z drugiej zwinięty w mangrowcach gdzieś w pełnym tajemnic Kaipara w objęciach gwiazdy południa. Nawet światło na nim jest z innej półkuli i z dalekich mórz. Więcej »
Super! Idealne na co dzień, lekkie i wygodne. Więcej »
Piękne kolczyki. Więcej »
Nie należę do znawców kobiecych ozdób jednak chyba po raz pierwszy w tej materii coś przykuło moją uwagę. Moja żona zrobiła u Pani Ewy kilka zakupów i zupełnie szczerze muszę powiedzieć że pierwszy raz biżuteria od Pani Ewy pokazała mi się jako to, czym chyba powinna być zawsze w swoim założeniu. Elementem, który oprócz własnego wyglądu przede wszystkim zmienia bardzo pozytywnie swoją właścicielkę. Żona zakładając biżuterię od Pani Ewy po prostu zaczyna lśnić. Poza niezaprzeczalnym faktem że dodaje ona jej uroku jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, zmienia też jej charakter a uśmiech praktycznie nie schodzi z jej twarzy.
Nie mogłem mieć w związku z tym innego pomysłu na upominek dla żony przy okazji bardzo ważnej rocznicy naszego małżeństwa niż upominek od Pani Ewy. Mimo tego że byliśmy przygotowani że będzie jak zwykle wyjątkowy rzeczywistość przeszła nasze oczekiwania. Wisior jest piękny, perfekcyjnie wykonany, o znakomicie dobranych proporcjach wszystkich detali, jego uroda jest bardzo naturalna a przy tym dystyngowana. Jest absolutnie wspaniały w każdym detalu.
Biżuteria od Pani Ewy jest absolutnie wyjątkowa. Technicznie posiada wszystkie cechy najwyższego kunsztu jubilerskiego. Ale najważniejsze ma to coś czego pozbawiane są inne wyroby szczególnie masowej produkcji. Nie jest to w żaden sposób mierzalne ale powoduje że każdy, kto ją założy będzie się czuł i wyglądał wyjątkowo. To cecha przynależna tylko wyjątkowym wyrobom jubilerskim z najwyższej półki. U pani Ewy nawet tak prozaiczna wydawałby się rzecz, jak indywidualna nazwa każdego wyrobu nie jest przypadkowa. Wspaniale się z nim komponuje, podkreślając niepowtarzalny charakter biżuterii. Pani Ewo za wszystkie wspaniałe chwile, których doświadczamy z żoną dzięki Pani biżuterii po prostu z całego serca dziękuję.

Więcej »
Absolutnie oszałamiające, zarówno uroda kamieni, jak i kształt i wykonanie kolczyków nie mogą żadnej kobiety pozostawić obojętną na ich piękno. Pomimo sporych rozmiarów wygodne w noszeniu. Serdecznie dziękuję, że Skarb Azteków mógł zostać moim skarbem. Katarzyna Więcej »
To jest absolutnie cudowna rzecz. Czekałam z napisaniem recenzji do momentu gdy będę miała okazję założyć to cudo. Pierwsze założenie nie jest łatwe, ale jak już się załapie o co chodzi, to potem bułka z masłem :). Na weselu przyjaciółki ten uroczy drobiazg zrobił wielką furorę. Myślę, że nawet Panna Młoda zazdrościła, że nie zamówiła dla siebie podobnej ;) CUDO! Więcej »
Piękne, takie jak wyśniłam :) Więcej »
Kultowy film i kultowy dla mnie wisior. Przypomina mi stary bilet kolejowy - obietnicę przygody i nieobliczalności. Piękna prosta forma. I te kamyki, jak kropelki landrynkowej krwi. Mało kto przechodzi koło niego obojętnie. DZIĘKUJĘ Więcej »
Bajkowe! Fantastyczne! Nie wiem, czy ich urok tkwi w łezce labradorytu niezwykłego połysku, w filuternej oponce czy w minimalistycznym dizajnie.Na co dzień i od święta. Kocham je!..... niestety, mój kot też Więcej »
Strona: 123456789