Wszystkie opinie

Kolczyki najśliczniejsze,najpiękniejsze na świecie :) Więcej »
Zastanawiałam się, czy te kolczyki są dla mnie - ale one są DOSKONAŁE. Wycofana kolorystyka, jakże inna od tego, co lubię, klasyczna forma, słowem, klasa klas! Prezentują się pięknie, szczególnie teraz do opalonej cery. A czuję się w nich jak Lukrecja Borgia - nic nie stanie mi na drodze :) Więcej »
są przepyszne, w takich pewnie narodziła się Wenus ;) Więcej »
Przecudne kolczyki nadające niesamowitego kobiecego uroku. Dopasowują się idealnie do uszu. Bardzo precyzyjnie i profesjonalnie wykonane. Więcej »
Odkąd u Vevki pojawiły się charmsy - wiedziałam, że muszę jej mieć! Zaczynam od czterech - bo wymyśliłam sobie nazwę Znak czterech, ale już wiem, że to wciąga (podobno jak tatuaże) i, że nie poprzestanę na 4 zawieszkach, ale będę Ewę prosić o kolejne cudeńka :) Więcej »
Znowu powiały mroźne syberyjskie wiatry i przyniosły godnego 'mniejszego brata' dla Wisiora! Znowu plusk fal jeziora słuchać spod warstewki kłębiącej się mgły, w której grasują duchy szamanów...Gratuluję! Więcej »
... kaskada cudnych błękitów... para uciekająca ku niebu... NIEBO... Więcej »
Przepiękna biżuteria wykonana dłońmi znamienitej, artystycznej duszy. Godna najpiękniejszyc-h głów kobiecych zwłaszcza tych wrażliwych na świat otaczający nas, na miłość, na żal, na łzy.. Więcej »
Zasysające i wizualnie powalające. Absolutnie nowy rodzaj. Elektryzujące, pociągające, zniewalające. Niezwykle hipnotyzujące... Sparafrazowałam opinie o filmie Jarmuscha - ale czyż nie opisują one tych kolczyków? Więcej »
Mam je! Mają w sobie czar- mroczny urok dawno przepadłych cywilizacji...Można się w nich poczuć jak bogini z dawnych mitów. Krótko mówiąc: śliczne i robią na wielu wrażenie! Dzięki! Więcej »