Wszystkie opinie

*******************************************
Nic dodać, nic ująć- ten komplet to istne cudo! Przepiękna robota, precyzyjne wykonanie no i te cudowne perły! Już nie mogę się doczekać jak będą mnie zdobić na slubnym kobiercu ;-)
Dziekuję Pani Ewo!
PS.Przesyłka do Niemiec była błyskawiczna!

******************************************* Więcej »
Droga, kochana Ewo - od dnia odebrania przesyłki wieeele tygodni temu, ten zestaw surowych bransoletek przywarł na stałe do mojego nadgarstka. Surowość, prostota, moc... A od strony praktycznej, możliwośc tworzenia niepowtarzalnych zestawów z innym Twoimi bransoletkami. Moje ręce są zawsze 'na bogato', a jak mi smutno, patrzę na miedziano-mosiężne sploty i nucę w myślach:
The pines were roaring on the heights,
The wind was moaning in the night,
The fire was red, it flaming spread,
The trees like torches blazed with light. Więcej »
Pozostaje mi tylko zacytować wypowiedź autorki na temat filmu: "...Obraz niezwykły pod każdym względem - zdjęcia, muzyka, scenografia, gra aktorów..."
Nazwa adekwatna: obraz niezwykły pod każdym względem, a dwaj główni bohaterowie w roli cyrkonii to prawdziwy majstersztyk gry aktorskiej ;] Jak dla mnie Oscar we wszystkich możliwych kategoriach. Więcej »
Nooooooooo, kochana, mowę, wizję, fonię, wenę i co tam jeszcze - mnie odjęło :))) Więcej »
Złoto było jedynym obowiązującym kolorem w czasach Króla-Słońce, ewentualnie jeszcze - złoto. "Król tańczy" wpisuje się w ten - nadal modny, trend ;) Kolczyki są jak dwa słoneczka, złoty piryt skrzy się dużo mocniej, niż na zdjęciu, a koła są większe nieco niż wydaje się na fotkach. Nie da się oprzeć ich magii, są zadziorne i eleganckie, z pozoru nie "vevkowe", ale pracochłonne i staranne, jak zawsze :) KOCHAM JE Więcej »
Bransoletka pachnąca świeżo skoszoną trawą, morską bryzą i słońcem... nieodzowna w tym sezonie :D Więcej »
Wczoraj po południu dziewczyny z biura dostały wiadomość, że jest przesyłka na poczcie. Ja dostałam sms dzisiaj rano i zaraz pogoniłam na pocztę. Dziękuję jeszcze raz za zjawiskowy wisor i za niespodziankę, cudne perełki, pasują jak ulał i kolorem i długością. Więcej »
Chciałam tylko powiedzieć, że nadal ją mam na ręku - od 10 dni i nocy, non-stop.... silnie uzależnia... Więcej »
BAAARDZO ją lubię, nosząc ją czuję że mam na nadgarstku coś "fajnego", uwielbiam te kwarce z "brudkami" w środku, bo są jak integralne przestrzenie, żyjące własnym wewnętrznym życiem mapy innych światów, a oksydowanie nadaję jej starożytnego charakteru skarbu Templariuszy ;) Więcej »
Mały skarb... Niebanalne, niby prerafaelicko wyszukane, a takie proste. Jak sieć pająka obsypana rosą pod słońce... Więcej »