Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vevkapl/domains/vevka.pl/public_html/controllers/front/ProductController.php on line 254
Wisior z labradorytem "Atlas chmur" - Vevka.pl - autorska biżuteria artystyczna

Wisior z labradorytem "Atlas chmur"

W878

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z labradorytem "Atlas chmur"

  Wisior z labradorytem "Atlas chmur"

  Unikatowy wisior wykonany z myślą o wielbicielkach wyrazistej biżuterii. Sercem wisiora jest przepiękny, pochodzący z Indii kaboszon labradorytu, który spowiłam w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego, czystego srebra.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaUnikatowy wisior wykonany z myślą o wielbicielkach wyrazistej biżuterii. Sercem wisiora jest przepiękny, pochodzący z Indii kaboszon labradorytu, który spowiłam w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego, czystego srebra.
Unikatowy wisior wykonany z myślą o wielbicielkach wyrazistej biżuterii. Sercem wisiora jest przepiękny, pochodzący z Indii kaboszon labradorytu, który spowiłam w misterne sploty z oksydowanego i polerowanego, czystego srebra. Kamień w zależności od kąta padania światła wykazuje tęczową grę barw w odcieniach fioletowych i złotych. Dla podkreślenia nietypowej barwy labradorytu w srebrne ornamenty wplotłam fasetowane kuleczki naturalnego ametystu i rubinu.
Wisior jest ocechowany i jest sygnowany moim imiennikiem.

Materiały:
- labradoryt
- ametyst
- rubin
- srebro próby 999
- łańcuszek próby 925

Kolory:
fioletowy, różowy

Wymiary:
Wisior: wysokość - 5 cm, szerokość (w najszerszym miejscu) - 4 cm. Długość łańcuszka: 52 cm.  Waga: 47 g.


Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Atlas chmur       (2012)

Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (0)Notice: Undefined offset: 1 in /home/vevkapl/domains/vevka.pl/public_html/modules/adpmicrodatos/adpmicrodatos.php on line 765