Wisior z labradorytem "Frances"

W386

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z labradorytem "Frances"

  Wisior z labradorytem "Frances"

  W całości ręcznie wykonany wisior, niezwykle pracochłonną techniką wire wrappping. Głównym elementem tego wisiora jest naturalny, pochodzący z Indii kaboszon labradorytu, który oprawiłam w oksydowane i polerowane srebro.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaW całości ręcznie wykonany wisior, niezwykle pracochłonną techniką wire wrappping. Głównym elementem tego wisiora jest naturalny, pochodzący z Indii kaboszon labradorytu, który oprawiłam w oksydowane i polerowane srebro.


Niezwykle przejmujący i niepokojący film o wstrząsającej historii Frances Farmer. Widziałam ten film ładnych kilkanaście lat temu, ale do dziś pamiętam niemal każdą scenę z niesamowitą kreacją Jessici Lange w roli głównej.

  W całości ręcznie wykonany wisior, niezwykle pracochłonną techniką wire wrappping. Głównym elementem tego wisiora jest naturalny, pochodzący z Indii kaboszon labradorytu, który oprawiłam w oksydowane i polerowane srebro.Kamień w zależności od kąta padania światła wykazuje tęczową grę barw w odcieniach niebieskich i zielonych. Dodatkową ozdobą, która pięknie kontrastuje z szarościami labradorytu i oksydowanego srebra jest naturalna perła słodkowodna.

Materiały:
- labradoryt
- perła słodkowodna
- srebro próby 999
- łańcuszek próby 925

Kolory:
biały, szary, niebieski

Wymiary:
Długość: wisior - 5 cm, łańcuszek 50 cm
Waga: 25 g

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Frances(1982)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5
Punktacja:0 1 2 3 4

Piękny!

Strona: 1