Oryginalne kolczyki wykonane ze...
Ostatnio przeglądane
Tajemniczy wisior został ręcznie...
W181
SPRZEDANY!
Wisior z chalcedonem "Hannibal"
Tajemniczy wisior został ręcznie wykonany ze srebra próby 930 i 999. Srebro zostało zoskydowane i wypolerowane. Sercem wisiora jest błękitny, pochodzący z Indii, prostokąt naturalnego chalcedonu o wymiarach 3x2 cm.
Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :
* Wymagane pola
Tajemniczy wisior został ręcznie wykonany ze srebra próby 930 i 999. Srebro zostało zoskydowane i wypolerowane. Sercem wisiora jest błękitny, pochodzący z Indii, prostokąt naturalnego chalcedonu o wymiarach 3x2 cm. Obok lśni rosyjski, szlifowany topaz. Wisior zawiesiłam asymetrycznie, z jednej strony podwójny łańcuszek o drobniejszych oczkach i z drugiej strony pojedynczy o grubszych. Podwójny łańcuszek ozdobiłam niebieskimi kryształkami Swarovski.
Materiały:
- chalcedon
- topaz
- kryształy Swarovski
- srebro próby 999
- łańcuszek próby 925
Kolory:
czarny, niebieski
Wymiary:
Wisior: długość - 6 cm, szerokość - 5,5 cm, łańcuszek: ok 60 cm (na życzenie mogę zmienić długość).
Więcej o filmie na www.filmweb.pl
Mam go! Piękny, urzekająca kompozycja kolorystyczna, perfekcja wykonania, wspaniała wyobraźnia.
Sama sobie gratuluję wyboru;-)
Dziękuję, Pani Ewo!
Piękny i uwodzicielski! I ten kolor! Jak czyste niebo w sierpniowe przedpołudnie...A ta plątanina sprężynek i łańcuszków jest po prostu zniewalająca....choć cała ta recenzyjka jest stanowczo za mało oryginalna jak na to cudo!