Wisior z labradorytem "John Carter"

W924

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z labradorytem "John Carter"

  Wisior z labradorytem "John Carter"

  Unikatowy wisior wykonany z dużej kuli (20 mm) szarego labradorytu, fasetowanych kulek rubinu oraz srebra prób 925 i 999. Wisior zawiesiłam na łańcuszku o diamentowanych oczkach, wyposażonym w zapięcie typu toggle.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaUnikatowy wisior wykonany z dużej kuli (20 mm) szarego labradorytu, fasetowanych kulek rubinu oraz srebra prób 925 i 999. Wisior zawiesiłam na łańcuszku o diamentowanych oczkach, wyposażonym w zapięcie typu toggle.


Unikatowy wisior wykonany z dużej kuli (20 mm) szarego labradorytu, fasetowanych kulek rubinu oraz srebra prób 925 i 999. Wisior zawiesiłam na łańcuszku o diamentowanych oczkach, wyposażonym w zapięcie typu toggle. Całość oksydowana na grafitowy kolor, przecierana dla uwydatnienia misternych splotów i starannie wypolerowana. Wykonanie w całości ręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping. Biżuteria jest ocechowana i sygnowana.

Materiały:
- labradoryt
- rubin
- srebro próby 925 i 999

Kolory:
szary, różowy

Wymiary:
Długość: wisior - 8 cm. Waga: 31,5 g. Długość łańcuszka: 67 cm.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

John Carter(2012)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Ten wisior jest nieoceniony! Jestem fanką symetrycznych \'produkcji\', ale ten projekt przez swoją asymetrię zyskuje klasę. Trochę w nim secesji, trochę wróżek i Calineczki. A sercem wisiora jest ogromna kula labradortu, która tak miło dociąża klatke piersiową, tak, że wisior oddycha z właścicielką. UWIELBIAM GO!

Strona: 1