Wisior z lapisu lazuli "Kobiety znad Jeziora Pachnących Dusz"

W1325

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z lapisu lazuli "Kobiety znad Jeziora Pachnących Dusz"

  Wisior z lapisu lazuli "Kobiety znad Jeziora Pachnących Dusz"

  Bardzo elegancki naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z kaboszonu lapisu lazuli w kształcie łzy, burgundowego owalu jaspisu mokait oraz niewielkiej kuleczki szafiru, oprawionych w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999. Wisior został zawieszony na srebrnym łańcuszku próby 925.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaBardzo elegancki naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z kaboszonu lapisu lazuli w kształcie łzy, burgundowego owalu jaspisu mokait oraz niewielkiej kuleczki szafiru, oprawionych w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999. Wisior został zawieszony na srebrnym łańcuszku próby 925.


Bardzo elegancki naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z kaboszonu lapisu lazuli w kształcie łzy, burgundowego owalu jaspisu mokait oraz niewielkiej kuleczki szafiru, oprawionych w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999.
Wisior został zawieszony na srebrnym łańcuszku próby 925, który można nosić na dwóch długościach - krótko przy szyi lub wykorzystać przedłużenie łańcuszka.
Wykonanie w całości ręczne przy użyciu techniki wire wrapping. Biżuteria ocechowana i sygnowana, do wysyłki zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.
Naszyjnik będzie pasował do wielu stylizacji.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Kobiety znad Jeziora Pachnących Dusz
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Pięknie dziękuję za wisiorek, jest prześliczny i pasuje ! Cieszę się, że w końcu się zdecydowałam go kupić, bo już go oglądałam i oglądałam, chyba od zeszłego roku. Widocznie na mnie czekał ten lapis lazuli, jakby coś czuł ;)

Strona: 1