Wisior z lapisem lazuli "Lucy"

W1148

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z lapisem lazuli "Lucy"

  Wisior z lapisem lazuli "Lucy"

  Naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior z naturalnego lapisu lazuli w kształcie nieco wydłużonego jaja (pochodzenie - Afganistan). Kamień spowijają misterne sploty z czystego srebra próby 999. Całość oksydowana i polerowana.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaNaszyjnik, którego głównym elementem jest wisior z naturalnego lapisu lazuli w kształcie nieco wydłużonego jaja (pochodzenie - Afganistan). Kamień spowijają misterne sploty z czystego srebra próby 999. Całość oksydowana i polerowana.


Naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior z naturalnego lapisu lazuli w kształcie nieco wydłużonego jaja (pochodzenie - Afganistan). Kamień spowijają misterne sploty z czystego srebra próby 999. Całość oksydowana i polerowana. Wykonanie od podstaw ręczne przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Srebrny łańcuszek (próba 925) ozdobiłam srebrną oliwką i kuleczkami agatu.
Dla urozmaicenia wykonałam trzy różne zawieszki, które można dowolnie wymieniać. Jedna, to chwost z nylonowych nici, druga zawieszka, to grono ze złocistego pirytu z kuleczkami niebieskiego agatu i trzecia, to fasetowana kropla lapisu lazuli. Biżuteria ocechowana i sygnowana.
Materiały:
- lapis lazuli
- piryt
- agat
- srebro próby 999
- łańcuszek próby 925

Kolory: niebieski, chabrowy, szary

Wymiary:
Wisior: 14 cm (mierzony z najdłuższą zawieszką)
Łańcuszek: 65 cm. Waga: 40,5 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Lucy (2014)
Tagi:

Opinie Opinie (0)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
0/5
Na podstawie 0 opinii Napisz opinię