Wisior z granatem "Sekretne okno"

W282

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z granatem "Sekretne okno"

  Wisior z granatem "Sekretne okno"

  Okazały i fantazyjny wisiorek wykonany z maleńkich perełek słodkowodnych, kulek granatu i srebra. W środku lśni duża bordowa cyrkonia. Dziesiątki ręcznie wykonanych szpileczek zakończonych perłą lub granatem nawinęłam na srebrna bazę.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaOkazały i fantazyjny wisiorek wykonany z maleńkich perełek słodkowodnych, kulek granatu i srebra. W środku lśni duża bordowa cyrkonia. Dziesiątki ręcznie wykonanych szpileczek zakończonych perłą lub granatem nawinęłam na srebrna bazę.


Okazały i fantazyjny wisiorek wykonany z maleńkich perełek słodkowodnych, kulek granatu i srebra. W środku lśni duża bordowa cyrkonia. Dziesiątki ręcznie wykonanych szpileczek zakończonych perłą lub granatem nawinęłam na srebrna bazę. Wisiorek stanowi komplet z kolczykami o tej samej nazwie.

Materiały:
- granat
- perły słodkowodne
- cyrkonie
- srebro próby 999
- srebro próby 925

 Kolory:
bordowy, biały

Wymiary:
Długość: wisiorek - 4 cm. łańcuszek - 47 cm. Waga: 12 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Sekretne okno(2004)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Kunsztowny wisiorek oraz pasujace do niego kolczyki..mozna by tak powiedziec..ale oprocz swej okazalosci jaki stanowi ten komplet jest jeszcze w nim mnostwo kobiecosci i..slodyczy..jak poziomki posypane cukrem podane w krysztalowym pucharze..

Strona: 1