Wisior ze szmaragdem "Szmaragdowy las"

W429

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior ze szmaragdem "Szmaragdowy las"

  Wisior ze szmaragdem "Szmaragdowy las"

  Organiczny wisior ręcznie wykonany ze srebra próby 925 i 999. Srebro zostało zaoskydowane i wypolerowane. Naturalny liść zatopiony w srebrze, ozdobiony kaskadą maleńkich oponek szmaragdu, briolettek różowego topazu i iolitu.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaOrganiczny wisior ręcznie wykonany ze srebra próby 925 i 999. Srebro zostało zaoskydowane i wypolerowane. Naturalny liść zatopiony w srebrze, ozdobiony kaskadą maleńkich oponek szmaragdu, briolettek różowego topazu i iolitu.


Organiczny wisior ręcznie wykonany ze srebra próby 925 i 999. Srebro zostało zaoskydowane i wypolerowane. Naturalny liść zatopiony w srebrze, ozdobiony kaskadą maleńkich oponek szmaragdu, briolettek różowego topazu i iolitu. Łańcuszek zakończony jest zapięciem typu toggle.

Materiały:
- szmaragd
- Pink Mystic Topaz
- Water sapphire Iolite
- srebro próby 999
- łańcuszek próby 925

Kolory:
zielony, różowy, granatowy

Wymiary:
Wisior: długość - 9,5 cm (licząc od krawatki). Łańcuszek: ok 50 cm. Waga: 20,5 g

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Szmaragdowy las(1985)
Tagi:

Opinie Opinie (2)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 2 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

krótko mówiąc: na żywo jest równie czarodziejski i przyciąga spojrzenia nawet z daleka; forma liścia jest łudząco rzeczywista, wydaje się że odfrunie z pierwszym podmuchem wiatru - dobrze, że przytrzymują go klejnoty Szmaragdowego lasu - a może Szmaragdowego Grodu? ;)

0 1 2 3 4
(5/5

czarowny, magiczny, jak komar zaklęty w bursztynie, tu liść zaklęty w srebrze; natura po raz kolejny służy człowiekowi, tym razem do ozdoby, rzucania uroku; aż oczu nie mogę oderwać, wiedźma Ewa przykuła mnie do ekranu... musi być mój!!

Strona: 1