Wisior z kwarcem "Wyspa skarbów"

W851

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z kwarcem "Wyspa skarbów"

  Wisior z kwarcem "Wyspa skarbów"

  Sekretnik w kształcie buteleczki wraz z ręcznie wykonanym, subtelnym elementem tworzą unikatowy i bardzo oryginalny wisior. Całość została zaoksydowana i wypolerowana.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaSekretnik w kształcie buteleczki wraz z ręcznie wykonanym, subtelnym elementem tworzą unikatowy i bardzo oryginalny wisior. Całość została zaoksydowana i wypolerowana.
Sekretnik w kształcie buteleczki wraz z ręcznie wykonanym, subtelnym elementem tworzą unikatowy i bardzo oryginalny wisior. Całość została zaoksydowana i wypolerowana. Do wykonania tego wisiora wykorzystałam srebro prób 925 i 999, srebrne korale bali, briolettkę czerwonego kwarcu o intensywnym wybarwieniu oraz fasetowane kuleczki granatu. W centralnym punkcie sekretnika została osadzona czerwona cyrkonia. Buteleczkę można otworzyć i zamknąć w niej jakiś cenny drobiazg.

Biżuteria jest ocechowana w krakowskim Urzędzie Probierczym.

Materiały:
- kwarc
- granat
- cyrkonia
- srebro próby 999 i 925

Kolory:
czerwony, bordowy

Wymiary:
Długość:  Wisior - 10 cm. Łańcuszek - 47 cm. Waga: 20 g.


Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Wyspa skarbów       (2012) TV

Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Wisior dotarł w moje ręce w Mikołajki. Co za radość! Do kroćset i niech wszyscy piraci zzielenieją z zazdrości! ;) Jest doskonały! Kolor największego kamienia po prostu urzeka, a buteleczka-sekretnik jest kusząca. Wszystko jest splecione tak, że zachwyci najbardziej wybredną poszukiwaczkę skarbów!

Strona: 1