Wisior z ametystem "Do utraty tchu"

W2557

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z ametystem "Do utraty tchu"

  Wisior z ametystem "Do utraty tchu"

  Okazały wisior w kształcie wrzeciona, którego sercem jest owalny kaboszon ametystu spowity w misterne sploty ze srebra próby 999.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaOkazały wisior w kształcie wrzeciona, którego sercem jest owalny kaboszon ametystu spowity w misterne sploty ze srebra próby 999.
Wisior wykonany na zamówienie.
Okazały wisior w kształcie wrzeciona, którego sercem jest owalny kaboszon ametystu spowity w misterne sploty ze srebra próby 999. Wisior został zawieszony na naszyjniku z naturalnych pereł, a u dołu posiada dwa wymienne chwosty - jeden z wiskozy, drugi ze srebra i pereł. Wisior i naszyjnik wykonałam całkowicie ręczne przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Całość oksydowana i starannie polerowana

Materiały:
- ametyst
- naturalne perły hodowlane
- chwost wiskozowy
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
fioletowy, srebrny, biały, grafitowy

Wymiary:
Wymiary wisiora ok. 9 x 3,5cm. Długość wisiora z chwostem: 16,5 cm. Długość naszyjnika: 76 cm. Waga całości: 72 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Do utraty tchu (1983) )
Tagi:

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

"Do utraty tchu " mojego.Wszystkie Twoje prace sprawiają, że tracę oddech z zachwytu. Zawsze warto czekać na cudną niespodziankę jaką jest biżuteria WSPANIAŁEJ ARTYSTKI VEVKI. Wiem co piszę, ponieważ mam już kilka takich "niespodziewankowych wspaniałości". Życzę Ci wszystkiego dobrego, zdrowia i zaczarowanych marzeń, wiem, że to one w dużej mierze są Twiomi natchnieniami. Pozdrawiam serdecznie Ewa.

Strona: 1