Wisior z ametystem i cytrynem "Midnight Lace"II

W1936

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z ametystem i cytrynem "Midnight Lace"II

  Wisior z ametystem i cytrynem "Midnight Lace"II

  Subtelny, delikatny i bardzo kobiecy wisior wykonany od podstaw ręcznie pracochłonną techniką wire wrapping. Wisior powstał ze srebra próby 999 i 925 oraz fasetowanych, kuleczek i oponek naturalnego ametystu i cytrynu.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaSubtelny, delikatny i bardzo kobiecy wisior wykonany od podstaw ręcznie pracochłonną techniką wire wrapping. Wisior powstał ze srebra próby 999 i 925 oraz fasetowanych, kuleczek i oponek naturalnego ametystu i cytrynu.Subtelny, delikatny i bardzo kobiecy wisior wykonany od podstaw ręcznie pracochłonną techniką wire wrapping. Wisior powstał ze srebra próby 999 i 925 oraz fasetowanych, kuleczek i oponek naturalnego ametystu i cytrynu. Do eterycznej siateczki ze srebra zostały "przyszyte" drobne kuleczki i oponki ametystu i cytrynu. Wisiorek zawisł na srebrnym łańcuszku próby 925, w który zostały wplecione oponki ametystu. Misterny i bardzo pracochłonny projekt. Całość oksydowana i starannie polerowana. Wisior może stanowić komplet z kolczykami o tej samej nazwie.
Biżuteria ocechowana i sygnowana. Do wysyłki biżuteria zostanie zapakowana w ozdobny woreczek i eleganckie pudełko.

Materiały:
- ametyst
- cytryn
- srebro prób 999 i 925

Kolory:
filetowy, srebrny, grafitowy, zółty

Wymiary:
Średnica ozdobnego elementu: 3,7 cm. długość wisiorka z krawatką: 4,8 cm. Długość łańcuszka: 59 cm. Waga: 16,5 g.

Więcej o filmie na

www.filmweb.pl

Mroczne koronki(1960)

Tagi:

Opinie Opinie (1)

Wszystko prześlicznie delikatne, bardzo kobiece, pięknie dobrane kolory. W święta będą chodziły same królewny, bo tylko dla nich taka biżuteria!!!

Strona: 1

Produkty powiązane