Wisior z amonitem "Milczące dusze"IV

W1879

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z amonitem "Milczące dusze"IV

  Wisior z amonitem "Milczące dusze"IV

  Bardzo oryginalny wisior wykonany przeze mnie od podstaw ręcznie z połówki amonitu oraz srebra próby 999. Wisior zawiesiłam na srebrnym łańcuszku próby 925. Całość oksydowana i starannie polerowana.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaBardzo oryginalny wisior wykonany przeze mnie od podstaw ręcznie z połówki amonitu oraz srebra próby 999. Wisior zawiesiłam na srebrnym łańcuszku próby 925. Całość oksydowana i starannie polerowana.Bardzo oryginalny wisior wykonany przeze mnie od podstaw ręcznie z połówki amonitu oraz srebra próby 999. Wisior zawiesiłam na srebrnym łańcuszku próby 925. Całość oksydowana i starannie polerowana. Bardzo pracochłonny i unikatowy projekt. Wisior jest ocechowany i sygnowany. Biżuteria zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.

Materiały:
- amonit
- srebro próby 999
- łańcuszek próby 925

Kolory:
brązowy, srebrny

Wymiary:
Wisior: ok. 5 x3,5 cm (mierzony razem z oczkiem). Łańcuszek: 72 cm.  Waga: 34 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Milczące dusze (2010)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Cudnie oprawiony naturalny amonit wprawił mnie w zachwyt, gdy zobaczyłam go w całej okazałości po otrzymaniu pięknie zapakowanej paczuszki. Dziękuję Pani Ewo za to niepowtarzalne, wyjątkowe dzieło sztuki i życzę wielu klientów oraz fanów podziwiających Pani twórczość.

Strona: 1