Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vevkapl/domains/vevka.pl/public_html/controllers/front/ProductController.php on line 254
Wisior z czarnym kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"III - Vevka.pl - autorska biżuteria artystyczna

Wisior z czarnym kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"III

W2525

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z czarnym kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"III

  Wisior z czarnym kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"III

  Ekskluzywny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego w kolorze czarnym spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEkskluzywny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego w kolorze czarnym spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999.
Ekskluzywny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego w kolorze czarnym spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999. Kamień księżycowy pochodzi z Sri Lanki miejsca gdzie wydobywane są najpiękniejsze jego okazy. Ten kamień charakteryzuje się czarno-srebrzystą poświatą. Wisior zawiesiłam na ciekawym łańcuszku kulkowym. Naszyjnik wykonałam całkowicie ręcznie przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Biżuteria ocechowana i sygnowana, a do wysyłki zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.

Materiały:
- czarny kamień księżycowy
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
czarny, srebrny

Wymiary, waga:
Wisior 5,6x4,5. Waga: 44 g. Obwód naszyjnika: 48 cm plus 12 cm łańcuszka przedłużającego.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Czarny księżyc (1975)
Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Przesyłka dotarła ekspresowo, naszyjnik- cudny, dziękuję za miły gratis w postaci bransoletki, która jest jak znalazł do naszyjnika z czarnego turmalinu.

Strona: 1


Notice: Undefined offset: 1 in /home/vevkapl/domains/vevka.pl/public_html/modules/adpmicrodatos/adpmicrodatos.php on line 765