Wisior z czarnym kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"IV

W2628

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z czarnym kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"IV

  Wisior z czarnym kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"IV

  Ekskluzywny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego w kolorze czarnym, spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEkskluzywny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego w kolorze czarnym, spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999.
Wisior wykonany na zamówienie.

Ekskluzywny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego w kolorze czarnym, spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999. Kamień księżycowy pochodzi z Sri Lanki miejsca gdzie wydobywane są najpiękniejsze jego okazy. Ten kamień charakteryzuje się czarno-srebrzystą poświatą. Wisior zawiesiłam długim, solidnym łańcuszku ze srebra próby 925. Naszyjnik wykonałam całkowicie ręcznie przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping, bardzo pracochłonny i unikatowy projekt.

Materiały:
- czarny kamień księżycowy
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
czarny, srebrny

Wymiary, waga:
Długość wisiora z krawatką: 6,5 cm. Wymiary wisiora: 5,5x4,5 cm. Długość łańcuszka: 82 cm (możliwość dowolnej regulacji). Waga: 40 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Czarny księżyc (1975)
Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (0)