Wisior z jadeitem "Jenny"

W1703

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z jadeitem "Jenny"

  Wisior z jadeitem "Jenny"

  Wisior wykonany na zamówienie z masywnego plastra naturalnego jadeitu oraz srebra prób 999 i 925. Na powierzchni jadeitu możemy podziwiać grę koloru czarnego z różnymi odcieniami zieleni.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaWisior wykonany na zamówienie z masywnego plastra naturalnego jadeitu oraz srebra prób 999 i 925. Na powierzchni jadeitu możemy podziwiać grę koloru czarnego z różnymi odcieniami zieleni.


Wisior wykonany na zamówienie z masywnego plastra naturalnego jadeitu oraz srebra prób 999 i 925. Na powierzchni jadeitu możemy podziwiać grę koloru czarnego z różnymi odcieniami zieleni. Wisior zawiesiłam na podwójnym brązowym rzemieniu z plus 19 cm przedłużenia w postaci srebrnego łańcuszka typu rolo próby 925. Wykonanie od podstaw ręczne przy użyciu techniki wire wrapping.

Materiały:
- jadeit
- srebro próby 999 i 925

Kolory:
zielony, srebrny, szary

Wymiary:
Wisior: ok. 7,5x4,5 cm. Długość rzemienia: 53 cm plus 19 cm przedłużenia. waga 60 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Jenny (1970)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Żad imperialny, lub jak kto woli jadeit. Wspaniały, cudowny, olbrzymi okaz mojego ukochanego jadeitu. Od kiedy go mam jakoś czuję się lepiej, wierzę że przyniesie mi szczęście. Godzinami mogę się w niego wpatrywać i śledzić różnokolorowe żyłki na jego powierzchni, są jak linie na dłoni. Bardzo dziękuję za realizację zamówienia. Dodatkowe podziękowania za nazwę ;).

Strona: 1