Wisior z jadeitem "Jenny"

W1703

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z jadeitem "Jenny"

  Wisior z jadeitem "Jenny"

  Wisior wykonany na zamówienie z masywnego plastra naturalnego jadeitu oraz srebra prób 999 i 925. Na powierzchni jadeitu możemy podziwiać grę koloru czarnego z różnymi odcieniami zieleni.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaWisior wykonany na zamówienie z masywnego plastra naturalnego jadeitu oraz srebra prób 999 i 925. Na powierzchni jadeitu możemy podziwiać grę koloru czarnego z różnymi odcieniami zieleni.Wisior wykonany na zamówienie z masywnego plastra naturalnego jadeitu oraz srebra prób 999 i 925. Na powierzchni jadeitu możemy podziwiać grę koloru czarnego z różnymi odcieniami zieleni. Wisior zawiesiłam na podwójnym brązowym rzemieniu z plus 19 cm przedłużenia w postaci srebrnego łańcuszka typu rolo próby 925. Wykonanie od podstaw ręczne przy użyciu techniki wire wrapping.

Materiały:
- jadeit
- srebro próby 999 i 925

Kolory:
zielony, srebrny, szary

Wymiary:
Wisior: ok. 7,5x4,5 cm. Długość rzemienia: 53 cm plus 19 cm przedłużenia. waga 60 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Jenny (1970)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Żad imperialny, lub jak kto woli jadeit. Wspaniały, cudowny, olbrzymi okaz mojego ukochanego jadeitu. Od kiedy go mam jakoś czuję się lepiej, wierzę że przyniesie mi szczęście. Godzinami mogę się w niego wpatrywać i śledzić różnokolorowe żyłki na jego powierzchni, są jak linie na dłoni. Bardzo dziękuję za realizację zamówienia. Dodatkowe podziękowania za nazwę ;).

Strona: 1