Wisior z kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"II - biżuteria artystyczna

W2398

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Wisior z kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"II - biżuteria artystyczna

  Wisior z kamieniem księżycowym "Czarny księżyc"II - biżuteria artystyczna

  Ekskluzywny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego w kolorze czarnym spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEkskluzywny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego w kolorze czarnym spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999.
Ekskluzywny naszyjnik, którego głównym elementem jest wisior wykonany z przepięknego okazu kamienia księżycowego w kolorze czarnym spowitego w misterne sploty z oksydowanego srebra próby 999. Kamień księżycowy pochodzi z Sri Lanki miejsca gdzie wydobywane są najpiękniejsze jego okazy. Ten kamień charakteryzuje się czarno-srebrzystą poświatą. Wisior zawiesiłam na ciekawym łańcuszku kulkowym. Naszyjnik wykonałam całkowicie ręcznie przy użyciu pracochłonnej techniki wire wrapping. Biżuteria ocechowana i sygnowana, a do wysyłki zostanie ładnie i bezpiecznie zapakowana.

Niezwykłą urodę kamienia księżycowego tak naprawdę można docenić dopiero "na żywo", żadne zdjęcia ani filmy nie oddadzą jego urzekającego piękna.

Materiały:
- czarny kamień księżycowy
- srebro prób 925 i 999

Kolory:
czarny, srebrny

Wymiary, waga:
Wisior 5,8x4,5. Waga: 45,5 g. Obwód naszyjnika: 46 cm plus 9 cm łańcuszka przedłużającego.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Czarny księżyc (1975)
Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Przesyłka dotarła do mnie. Wisior jest przepiękny.

Strona: 1